Harampádí Zuzany Bubílkové

Publikováno: 08.09.2017 08:50
Dnes nás zajímalo, jaké krámy se u vás doma najdou, a co jste v poslední době nevyhodili, protože se vám to "může hodit." Stejným otázkám neunikla ani Zuzana Bubílková...

Jaké staré krámy by se u vás doma našly?

Počkejte, rozhlédnu se. Á, zrovna tady. Mixér z osmdesátých let. Jelikož nevařím, vůbec ho nepoužívám. Už jsem ho chtěla vyhodit, ale pak jsem dostala na besedě velkou kytku a zjistila jsem, že mixovací nádoba je jediná váza, do které se mi vejde.

Tak na to bych nepřišla. Ještě nějaký unikát?

Jasně. Ještě před létem jsem měla dřevěné rádio po babičce. Stál na něm hliněný džbánek, který mi v osmé třídě vlastnoručně maloval můj první kluk. Obojí za mé nepřítomnosti vyhodila máti, která mi pod označením úklid řádila v bytě. Zmizela mi i moje unikátní sbírka ubrousků, které jsem shromažďovala na základce. Když jsem jí řekla, ať mi je vrátí, odpověděla: „To nejde.. Otec si na nich loupe ovoce.„ Taková dehonestace. Už dva týdny s ní nemluvím.

Kdy jste si naposledy řekla, tohle nevyhodím, to se může hodit?

Před chvílí. Hledala jsem nějaký pásek na šaty a narazila jsem na jeden z minulého století. Příšerný, ale má krásnou přezku. A tak, jak to zpíval Jiří Suchý: "Uložím ho tam, kam patří, za rok za dva nebo za tři budu ráda, že ho mám."

Vaše Zuzana Bubílková

 

15.09.2017

Jak nedostat pokutu za špatné parkování?

Dnešním tématem byly pokuty. Za co je dostává Zuzana Bubílková a má nějaké osvědčené výmluvy?
14.09.2017

Zuzana Bubílková byla ve Zlíně jako doma

Protože právě dnes odehraje Zlín zápas Evropské ligy, podívali jsme se do tohoto města i se Zuzanou Bubílkovou...
13.09.2017

Díky účtenkové loterii získá stát statisíce členů pomocné stráže EET

Dnešním tématem byla účtenková loterie. Bere si Zuzana Bubílková účtenky a bude se ona sama do účtenkové loterie registrovat?
12.09.2017

Zuzana Bubílková v zimě moc neprotopí

Dnešním tématem byly větry a topení. Kolik protopí Zuzana Bubílková a dokáže ona sama větry zkrotit?
11.09.2017

Z EU se stalo byrokraticko politické seskupení

Dnešním tématem nejen pro posluchače, ale i pro Zuzanu Bubílkovou bylo EU a základní otázka: vystoupit nebo zůstat?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.