Diskuzní fórum na transparentním účtu Miloše Zemana

Publikováno: 06.09.2017 16:26
Prezidentu Zemanovi přibývá na účtu halíř za halířem! Skutečně, po halířových položkách se mu nafukuje jeho volební transparentní účet. Dárci si z toho navíc udělali diskuzní fórum a reklamní nosič...

Jenom za dnešek přibyly na Zemanově transparentním účtu desítky až stovky halířů. Proč takové malé položky? Protože lidé zároveň s platbou posílají na účet vzkazy příjemci. Takže namátkou: "Miloši, ty inženýrku, nevymetej ruskou dírku." Nebo reklamní sdělení: "CIMBALISTA pátek Valtice, 4 hodiny hraní, cimbál a odvoz zajištěn." "Koupím Fiat Multipla," vidíme dál. "Sháníte popelníček? Žádný problém…" A následuje odkaz na autodoplňky. A všechno to spojuje ten jeden jediný halíř.

Na účtu Miloše Zemana ale vidíme i jiné částky. Třeba dnes tam přistálo 20 tisíc se vzkazem: "Na kampaň prezidenta republiky…" Je tam hodně vzkazů, které vyjadřují podporu. Jeden fanoušek poslal stovku s tím, že si pan prezident z těch jednohaléřů nemá dělat hlavu, blbých lidí je prý jako listí na stromě. A přidáme další dva vzkazy: "Děkuji vám a přeji hodně zdraví…" "Hodně štěstí, pražská kavárna jsou blbové." A z dnešních příspěvků na volební účet Miloše Zemana nás také zaujala poptávka z Ostravy: "Sháním postel v dobrém stavu, velikost 200 x 140, cena dohodou, odvoz zajistím."


11.09.2017

Ministr zahraničí se dostal do křížku s Národním divadlem

Ministr zahraničí se dostal do křížku s Národním divadlem. Umělcům se nelíbí, že Lubomír Zaorálek narušil zkoušku Verdiho opery politickou agitací. Stalo se to minulý týden, podle Zaorálka ale o politiku rozhodně nešlo...
08.09.2017

Příští předseda vlády by podle prezidenta mohl úřadovat i z vězení!

To jsou věci! Budoucí předseda vlády by mohl klidně úřadovat i z vězení! Prezident Zeman klidně jmenuje Andreje Babiše premiérem, i kdyby seděl ve vazbě.
07.09.2017

Fotbalisté jdou do voleb!

Fotbalisté jdou do voleb! Číslo 27 dostalo vskutku nenápadné sdružení Sportovci pro společnost. O poslanecká křesla tak chtějí bojovat bývalí fotbalisté Vízek, Skuhravý, Berger, ale také mistři světa či olympijští vítězové v jiných sportech. Co na to veřejnost?
05.09.2017

Jarolím i po včerejším debaklu fotbalistů zůstává!

Jarolím zůstává! Tedy alespoň do konce nepovedené světové kvalifikace. To je dnešní reakce na včerejší debakl našich fotbalistů v Severním Irsku. Jak reagují lidé na síti?
04.09.2017

Chvilka českého jazyka s hnutím ANO

Teď, nebo nikdy! To je volební heslo hnutí ANO. A už se rozjela debata, jestli se to píše s čárkou před spojkou nebo bez ní. ANO to má bez čárky, což vyvolává pochybnosti, Teď, nebo nikdy! To je volební heslo hnutí ANO. A už se rozjela debata, jestli se to píše s čárkou před spojkou nebo bez ní. ANO to má bez čárky, což vyvolává pochybnosti...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.