Díky účtenkové loterii získá stát statisíce členů pomocné stráže EET

Publikováno: 13.09.2017 08:50
Dnešním tématem byla účtenková loterie. Bere si Zuzana Bubílková účtenky a bude se ona sama do účtenkové loterie registrovat?

Berete si účtenky?

U prkotin bych nebrala, ale u pokladen mi je nutí. Minule se na mně pokladní v supermarketu obořila: „Vemte si tu účtenku. Každý druhý to tady pohodí a nám vedoucí nadává, že máme u pokladen bordel.„

Co s nimi děláte?

No, co asi? Hodím je do tašky a až v ní nic nenajdu, vysypu je do koše. A tak to i zůstane. Nehodlám zabíjet čas registrací do účtenkové loterie a vším co s touto celospolečenskou hrou s názvem Nahraďte nám kontrolory bude spojené.

Věříte v úspěch loterie?

Ze začátku určitě. A vůbec si nemyslím, že to je vyhazování státních peněz. Víte, kolik by stála ta armáda inspektorů, kteří by prováděli kontroly poctivosti obchodníků? V loterii za 60 milionů ročně získá ministerstvo financí statisíce členů pomocné stráže EET.

Uspěla jste někdy s účtenkou při reklamaci?

Jednou. Pokazil se mi nový přenosný DVD přehrávač. Ale jinak nereklamuji. Pokusila jsem se reklamovat zaručeně nepromokavé boty, které mi přes podrážku promokli a v obchodě mi řekli, že záruka je na nepromokavost vršku, ne podrážky. Jít reklamovat plesnivý jogurt jsem líná a na spuštěné očko na nových punčochách vám řeknou, že si máte lépe ostřihat nehty.

Takže význam účtenek se loterií zvýší?

Podle ANO rozhodně. Lidovci svůj názor přizpůsobí vítězi voleb a TOPka s ODS budou tvrdit, že se k jejímu zavedení přihlásil Islámský stát.

Vaše Zuzana Bubílková

 

Zdroj obrázku: MAFRA

19.09.2017

Naši hokejisté nehrají hůř. Jen ti ostatní hrají lépe.

Dnešním tématem byl hokej. Proč se nám v poslední době v tomto sportu nedaří a chybí nám talentovaní hráči? Odpovědi zná Zuzana Bubílková...
18.09.2017

Politický rap Zuzany Bubílkové

Volby se blíží, a tak jsme se dnes zeptali Zuzany Bubílkové, koho bude volit a kdo podle ní skončil na "politické patologii".
15.09.2017

Jak nedostat pokutu za špatné parkování?

Dnešním tématem byly pokuty. Za co je dostává Zuzana Bubílková a má nějaké osvědčené výmluvy?
14.09.2017

Zuzana Bubílková byla ve Zlíně jako doma

Protože právě dnes odehraje Zlín zápas Evropské ligy, podívali jsme se do tohoto města i se Zuzanou Bubílkovou...
12.09.2017

Zuzana Bubílková v zimě moc neprotopí

Dnešním tématem byly větry a topení. Kolik protopí Zuzana Bubílková a dokáže ona sama větry zkrotit?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.