Bude poslanec Černoch moderovat na Impulsu?

Publikováno: 01.09.2017 08:25
Hostem pořadu Tři Impulsy na tělo byl dnes poslanec Marek Černoch, který mohl místo politiky moderovat u mikrofonu Rádia Impuls...

Zuzana Bubílková: Otázky dnes míří na Marka Černocha, do voleb poslance Úsvitu. Už víte, co pak? Zvažujete i moderování na Impulsu? Já jsem slyšela, že jednou už to málem vyšlo.

Marek Černoch: Jednou už to málem vyšlo, to je pravda. Pak přišly volby, takže z toho zase sešlo, ale bylo by to určitě zajímavé. Mě to baví a bylo by to docela příjemné.

Zuzana Bubílková: Tak co budete dělat po volbách?

Marek Černoch: Já jsem se rozhodl, že se vrátím do létání, nebo do letectví, abych byl přesný, a to spíše na pozici managementu, protože přece jenom, na to, abych si sedl do kokpitu, tak už jsem trochu starší. Zajímá mne to z pohledu těch možností, které jsou, protože civilní letectví se rozvíjí obrovským způsobem a těch možností je spousta, takže chtěl bych se vrátit do letectví. Plus ještě do byznysu v rámci takových těch vizí nových technologií smart cities, životního prostředí. Těším se na to.

Zuzana Bubílková: Necítíte se jako politický zkrachovanec, který chtěl potopit Okamuru a potopil sám sebe?

Marek Černoch: Ne, vůbec ne, naopak. To, co se stalo, tak bylo opravdu tehdy úplně jinak. My jsme neudělali nic špatného, žádný puč nebyl. To, že pan Okamura se snažil nás naopak si odříznout, aby mohl si brát peníze z Úsvitu, což nejsou jeho peníze, to jsou peníze, které dostává strana od státu, tedy veřejné prostředky a ty mají být použity na práci strany, na kampaně. On to prostě viděl jinak a my jsme proti tomu se stavěli. Takže si vymyslel puč a chtěl nás prostě odstřihnout, což si myslím, že se mu nepovedlo, protože potom, když jsme procházeli takovou krvavou řekou, opravdu bylo to velmi nepříjemné, byli jsme napadáni, že jsme pučisti, zrádci a já nevím co všechno, v životě daleko tak jsem si říkal, že mám za sebou víc věcí, než abych se nechal zlomit takovýmhle člověkem. No a jak to dopadlo? Nakonec bohužel ve vedení byl pan předseda Lidinský, kterého já osobně jsem bral jako čestného člověka a věřil jsem mu. A nakonec ty jeho záměry a to, jak chtěl vést stranu bez jakékoli vize dopředu.

Zuzana Bubílková: Já Vám děkuji za tři otázky na tělo, nashledanou.

Marek Černoch: Já děkuji, nashledanou.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

07.09.2017

Ladislav Hučko: Je správné, že vymazané kříže vyvolaly pobouření

Kauza vymazaných křížů v jednom z obchodních řetězců vyvolal u veřejnosti značné pobouření, a tak se dnes na toto téma Zuzana Bubílková zeptala Apoštolského exarchy řeckokatolické církve Ladislava Hučka.
06.09.2017

Bude Andrej Babiš hlasovat pro své vydání?

Dnes se sejdou poslanci k tomu, aby rozhodli o vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání kvůli kauze Čapí hnízdo. Aktuálního tématu se chopila i Zuzana Bubílková a na tuto kauzu se zeptala přímo Andreje Babiše...
05.09.2017

K menšímu počtu obětí dopravních nehod přispělo podle policejního ředitele i Rádio Impuls

Tři Impulsy na tělo dnes Zuzana Bubílková namířila na policejního ředitele Tomáše Lercha. Jak je to s porušováním zákazu vjezdu pro vozidla širší než dva metry a co přispělo k tomu, že letos ubylo mrtvých na silnicích?
04.09.2017

František Dobšík věří, že učitelé budou stávkovat

Pokud dnes koaliční rada nevyhoví požadavkům pedagogů, odbory hrozí stávkou. Na toto téma dnes zpovídala Zuzana Bubílková předsedu školských odborů Františka Dobšíka.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.