Vrah myší a prokletý parkovací dům

Publikováno: 19.08.2017 06:45
Vrah myší a prokletý parkovací dům. Tyto indicie najdete v policejních spisech, kterými tento týden listoval Václav Komárek.

Na úvod se podíváme do Hradce Králové za mužem, který nenávidí myši. A to do té míry, že po nich střílí vzduchovkou. Jenže, jedna taková akce se mu málem stala osudnou. Bylo odpoledne, když muž marně vyhlížel svou budoucí oběť. Nabitou vzduchovku proto položil na stůl a čekal, kdy se myš objeví. Jenže o zbraň zavadil a omylem se střelil do břicha. S lehčím zraněním skončil v nemocnici a teď už si dost možná střelbu na myši rozmyslí.

Scénu jako ze špatného filmu připomínalo řádění mladíka z Kroměříže. Chybu udělal už v momentě, kdy ho napadlo vystrašit partnera své bývalé přítelkyně. Muž vyrobil zápalnou lahev, přišel k domu svého soka a v tu chvíli ztratil odvahu. Molotovův koktejl nevhodil dovnitř, ale položil před dveře a odešel. Jenže vzbudil kočku, která vběhla do ložnice a spící pár probudila. V tu chvíli už hořely vstupní dveře a rozespalý muž je musel uhasit hasicím přístrojem. Policie viníka bez problémů dopadla a teď mu hrozí až tři roky za mřížemi.

V Ledcích na Brněnsku zase řádil zloděj, který potřeboval vybavit ložnici. Pokračuje policejní mluvčí Bohumil Malášek: "V příbytku odcizil dvě matrace a čtyři peřiny. K tomu sebral i kamna na tuhá paliva, z podlahy vytrhal linoleum a hodil se mu i v chatě ložený žebřík. Majiteli tak způsobil škodu za nejméně dvacet tisíc korun."

Na závěr se podíváme do texaského Austinu, kde je prokletý parkovací dům. Na špatné manévry doplatila řidička, která se svým vozem vypadla ze sedmého patra. Její zranění naštěstí nejsou vážná. K podobné události došlo i loni, kdy řidič prorazil ochranná lany a jeho vůz zůstal viset v devátém patře.

Zdroj obrázku: MAFRA

02.09.2017

Rozlučku se svobodou přerušili teroristé

Svatební terorista a příliš tlustý zločinec! To jsou hlavní postavy dnešních Krimi Impulsů. V policejních spisech listoval Václav Komárek...
26.08.2017

Fekální krádež a hajlující muž s propiskou!

Fekální krádež a hajlující muž s propiskou! Kolem těchto klíčových pojmů se budou točit dnešní Krimi Impulsy, které připravil Václav Komárek.
12.08.2017

O pirátovi v malotraktoru a pervitinovém kuřeti

Pirát v malotraktoru a pervitinové kuře! To jsou dva smutní hrdinové, kolem kterých se točí dnešní Krimi Impulsy...
05.08.2017

Případy, které vejdou do kriminálních dějin

Zločinci v uplynulém týdnu lámali rekordy. Václav Komárek pátral v policejních spisech a narazil na dva případy, které vejdou do českých dějin.
29.07.2017

Když si obří bobr plave v bazénu...

Obří rozkrok a bobr v bazénu! To jsou hlavní indicie, které vedou k hlavním hrdinům dnešních Krimi Impulsů...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.