Válka o billboardy pokračuje!

Publikováno: 30.08.2017 17:32
Válka o billboardy pokračuje! Provozovatelé venkovní reklamy křičí: My je neodstraníme! „Tak je sundáme my,“ kontruje ministr dopravy Ťok. A na síti už se hromadí diskuzní příspěvky...

Jeden tvít už vzkazuje ministrovi dopravy, aby se raději staral o D1, aby z ní nebylo parkoviště. Twitter mimo jiné ukazuje, kolik billboardových ploch v Česku skutečně máme. Dokazují to právě fotografie s vlajkami. Sám ministr Ťok tvítuje slova o překvapení, kolik vlastenectví projevuje billboardová lobby.

Vidíme tam taky otázky, jací senátoři se vlastně obracejí na Ústavní soud. Jestli to není mediální spiknutí. Nutno podotknout, že na twitteru už koluje seznam, takže to není nic tajného. Zajímavě vnímá billboardovou krizi diskutující Jana. Ta si všimla poutačů až poté, co se na nich objevily vlajky, do té doby o nich neměla tušení, takže situace u silnic jí připadá mnohem nebezpečnější právě teď. A na konec zajímavá rada čtenáře Josefa. Ať prý ŘSD vyhlásí, že si lidé můžou stojany pokácet a odvézt do sběrných surovin. Do týdne není kolem dálnice ani traverza.

 

Zdroj obrázku: MAFRA

31.08.2017

Rádio Impuls má nového hrdinu. V plavkách a na běžkách!

Rádio Impuls má nového hrdinu! Náš posluchač Jirka si dojel pro lístky na Český mejdan. Co dojel, doslova se doplazil na běžkách a jenom v plavkách! Jak na to reaguje náš facebook?
29.08.2017

Sparťanská škatulata se opět dávají do pohybu!

Sparťanská škatulata se zřejmě dávají znovu do pohybu. Vypadá to, že letenský klub tentokrát vymění brankáře. A nebude to výměna ledajaká. Bude velkolepá!
28.08.2017

Konec billboardů u českých dálnic?

Nastane konec billboardů u českých dálnic? Do pátku mají všechny zmizet, ale jak se zdá, provozovatelé billboardů ještě bojují - proto ty české vlajky všude kolem… Co na to síť?
23.08.2017

Slávie dnes hraje o Ligu mistrů na vyprodaném stadionu!

Dnes hraje Slávie! A je vyprodáno! Potvrzuje to oficiální twitterový účet fotbalové Slavie, která se v klíčovém zápase utká o Ligu mistrů. A jak zápas dopadne podle reakcí na síti?
18.08.2017

Rakev pro vedení fotbalové Sparty

Fanoušci Sparty zuří! Fotbalový klub hraje – slušně řečeno – nevýrazně, takže tvrdé jádro přineslo hráčům RAKEV...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.