Rádio Impuls má nového hrdinu. V plavkách a na běžkách!

Publikováno: 31.08.2017 16:55
Rádio Impuls má nového hrdinu! Náš posluchač Jirka si dojel pro lístky na Český mejdan. Co dojel, doslova se doplazil na běžkách a jenom v plavkách! Jak na to reaguje náš facebook?

Na facebooku jsme měli živý přenos, který zajistil náš kolega Václav Komárek. Záběry jsou to unikátní, Jirka projevil skutečné hrdinství. Posluchačka Ivana se ptá, jestli ho už viděli policajti a co na to říkali? Stochov hlásí, že tam už prší a brzy bude padat sníh… K lístkům na Mejdan mu dejte i nové běžky, píše posluchač Jiří. A taky skipas, dodává Martina.

Přidáváme další vzkazy: "Zdraví Prostějov a taky pumpa v Jesenici u Prahy." Dominik se diví: "On to fakt dojel, to snad ne!" Jiří Šetek obdivuje pravidelné běžkařské tempo: "Borec, machr, lepší než olympiáda, zaslouží si lístky do první řady. Anebo rovnou na pódium." Reakcí na našem facebooku je spousta...

 

04.09.2017

Chvilka českého jazyka s hnutím ANO

Teď, nebo nikdy! To je volební heslo hnutí ANO. A už se rozjela debata, jestli se to píše s čárkou před spojkou nebo bez ní. ANO to má bez čárky, což vyvolává pochybnosti, Teď, nebo nikdy! To je volební heslo hnutí ANO. A už se rozjela debata, jestli se to píše s čárkou před spojkou nebo bez ní. ANO to má bez čárky, což vyvolává pochybnosti...
30.08.2017

Válka o billboardy pokračuje!

Válka o billboardy pokračuje! Provozovatelé venkovní reklamy křičí: My je neodstraníme! „Tak je sundáme my,“ kontruje ministr dopravy Ťok. A na síti už se hromadí diskuzní příspěvky...
29.08.2017

Sparťanská škatulata se opět dávají do pohybu!

Sparťanská škatulata se zřejmě dávají znovu do pohybu. Vypadá to, že letenský klub tentokrát vymění brankáře. A nebude to výměna ledajaká. Bude velkolepá!
28.08.2017

Konec billboardů u českých dálnic?

Nastane konec billboardů u českých dálnic? Do pátku mají všechny zmizet, ale jak se zdá, provozovatelé billboardů ještě bojují - proto ty české vlajky všude kolem… Co na to síť?
23.08.2017

Slávie dnes hraje o Ligu mistrů na vyprodaném stadionu!

Dnes hraje Slávie! A je vyprodáno! Potvrzuje to oficiální twitterový účet fotbalové Slavie, která se v klíčovém zápase utká o Ligu mistrů. A jak zápas dopadne podle reakcí na síti?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.