Případy, které vejdou do kriminálních dějin

Publikováno: 05.08.2017 06:45
Zločinci v uplynulém týdnu lámali rekordy. Václav Komárek pátral v policejních spisech a narazil na dva případy, které vejdou do českých dějin.

Začínáme opilým rekordmanem na Příbramsku. Policisté 60ti letému muži naměřili 5 promile alkoholu. To je obvykle smrtelná dávka! Muž se dopotácel do jedné z restaurací na Březnicku, kde se chtěl ukrýt před deštěm. Jenže nebyl schopný srozumitelné řeči ani chůze. Policisté zjistili, že během odpoledne vypil 4 litry vína a nějaké panáky. Absolutní primát ale drží řidič, který před 12ti lety boural s fekálním vozem. Policistům nadýchal téměř 8 promile.

Rekord zlomil i řidič na hradecké dálnici D11. V jeho třímístné dodávce se mačkalo neuvěřitelných 34 lidí. Šlo o dělníky, kteří pracovali na stavbě. Šofér se hájil tím, že se mu auto pro přepravu lidí rozbilo a že si dával pozor, aby nenaboural. Policisté mu napařili maximální možnou pokutu 2 tisíce korun a jeho spolucestující museli na stavbu dojít pěšky.

To jeden obchod s potravinami v Lipůvce na Blanensku má zase magnet na zloděje. Jak říká policejní mluvčí Bohumil Malášek, za poslední tři měsíce ho lupič vykradli hned čtyřikrát. Popáté ale spadla klec: "Kriminalisté na základě získaných informací zjistili, čím dílem vloupání jsou. Vytipovali si termín další možné zlodějské výpravy a byli úspěšní. Muže zadrželi, když se po půlnoci chystal k dalšímu přepadení prodejny."

A nakonec si dáme úsměvný případ z Přerova. Obyvatele jedné z ulic rušila hlasitá hudba, která se ozývala restaurace. Strážníci dorazili na místo, otevřeli dveře a zjistili, že ruch nezpůsobují bujaří hosté, ale pár, který hlasitou hudbou skrýval své milostné hrátky. Hezký víkend přeje Václav Komárek.

26.08.2017

Fekální krádež a hajlující muž s propiskou!

Fekální krádež a hajlující muž s propiskou! Kolem těchto klíčových pojmů se budou točit dnešní Krimi Impulsy, které připravil Václav Komárek.
19.08.2017

Vrah myší a prokletý parkovací dům

Vrah myší a prokletý parkovací dům. Tyto indicie najdete v policejních spisech, kterými tento týden listoval Václav Komárek.
12.08.2017

O pirátovi v malotraktoru a pervitinovém kuřeti

Pirát v malotraktoru a pervitinové kuře! To jsou dva smutní hrdinové, kolem kterých se točí dnešní Krimi Impulsy...
29.07.2017

Když si obří bobr plave v bazénu...

Obří rozkrok a bobr v bazénu! To jsou hlavní indicie, které vedou k hlavním hrdinům dnešních Krimi Impulsů...
22.07.2017

Muž uvězněný bankomatu

Muž v bankomatu a falešná Světlana. To jsou dva hrdinové, kolem kterých se točí dnešní Krimi Impulsy...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.