Olga Lounová tráví dovolenou ve smyku!

Publikováno: 06.08.2017 09:15
Dnešním VIP hostem byla nejen zpěvačka, ale také závodnice v driftech Olga Lounová. Co chystá na léto a jaký je její největší koníček?

Dobré ráno Olgo, ahoj.

Dobré ráno, ahoj, čau!

Už máš nějaký plán na dnešní den? Víš, co budeš dělat?

Já mám plán už daný, protože tento víkend jsou kromě koncertů závody v driftech tady v Hradci Králové, dnes je finále, a diváci se můžou přijít podívat na neskutečnou show aut. Takže všechny zvu a doufám, že mi někdo přijde fandit.

Jak si užíváš léto? Dovolená bude nebo už byla?

Pro mě je dovolená třeba tyto závody, protože v tom autě, v těch smycích, člověk fakt relaxuje. Klasickou dovolenou letos nemám, letos mám dovolenou v divadle, protože hrajeme Mama mia do 13. teď v divadle Hybernia, potom mám strašně moc koncertů a festivalů s kapelou, plus k tomu ještě spoustu závodů, takže je to takové nabité. Pro mě dovolenkové, ale někdo by mohl říci, že nabité.

Říkala jsi, že máš hodně koncertů, kde tě tedy tví fanoušci mohou vidět?

No spoustu. Teď v sobotu 12. srpna budeme v Hodoníně na vinobraní, potom v neděli Náměšť na Hané, a tam dokonce budu mít i závodní speciál a u toho závoďáku autogramiádu a focení po koncertě. Takže tam si lidé budou moci i sednout do toho závoďáku. A spousta dalších, 19. srpna Mníšek pod Brdy, co mám tak v hlavě ty nejbližší koncerty.

Ty jak mluvíš o těch svých činnostech, tak první vždycky zmíníš závody. To vypadá, že to miluješ úplně nejvíc. Víc než hudbu?

Já myslím, že je to tím, že dnes závodím, tak to mám zrovna teď v sobě. Ale co je úplně to první, první. Ty závody jsou první koníček po té hudbě.

Tys říkala, že ty dnešní závody jsou v driftování, což je jízda v řízeném smyku a to mě zajímá. Ty opravdu umíš driftovat?

Nemůžu říci, že to úplně umím, samozřejmě jsou lepší borci, ale třeba na posledních závodech jsem skončila čtvrtá celkově, takže v uvozovkách už to začínám malilinko poznávat, malinko umět, kolem toho sudu už dokážu kroužit, dokážu jet celou dobu smykem, pokud se tu trasu naučím. Nechci se vychloubat, ale už to auto hezky vodím.

To je samý adrenalin a dobrodružství. Máš také nějaké obyčejné holčičí záliby? Třeba jít s kámoškama na kafe a tam jen tak dvě hodiny drbat.

Ne, samozřejmě vnímám i ty ženské. Vlasy, kosmetika, nakupování, fashion. To je tak nějak součástí té mé práce v hudební branži. Baví mě vymýšlet kostýmy, baví mě odpočívat ve vířivce, takže mám ty holčičí koníčky. Baví mě akrobacie, třeba ženský pole dance.

A co nějaké nové písničky. Máš nebo chystáš pro nás něco?

Musím říci, že mám nový singl, jmenuje se Cyklista. Teď mám v takovém žebříčku vašich nejhranějších písniček tři písničky - Optimista, Time to shine a Cyklista. Ten, kdo jezdí na kole a chce něco Česky, něco podobného Optimistovi, tak si může najít písničku Cyklista a rozhodně si myslím, že je to taková příjemná letní pecka na poslech. Zkuste si poslechnout.

Olgo, ať ti dnes vyjdou závody a vůbec ať se ti celkově daří, měj se krásně a na Impulsu zase někdy na slyšenou.

Děkuji moc, ahoj!

26.08.2017

Jakub Ondra: Hraní na ulici mě udržuje ve hře

Dnešním VIP hostem na telefonu byl písničkář, muzikant a zpěvák Jakub Ondra, kterého můžete slyšet i na Festivalu úsměvů Rádia Impuls v zábavním parku Belantis...
20.08.2017

Monika Absolonová se těší na Festival úsměvů Rádia Impuls

Naším dnešním hostem na lince je známá zpěvačka, herečka a moderátorka Monika Absolonová...
13.08.2017

Petr Havlíček si užívá dovolenou s rodinou

Naším dnešním VIP hostem na telefonu byl výživový poradce Petr Havlíček. Jak si užívá volno s rodinou a co nového chystá ve svém oboru?
12.08.2017

Jiří Ježek: Když jsem přišel o nohu, nevěděl jsem, jestli budu moci dál sportovat.

Naším dnešním VIP hostem byl profesionální, ale handicapovaný cyklista, šestinásobný paralympijský vítěz, mistr světa a současně je nejúspěšnější cyklista paralympijské historie Jiří Ježek...
05.08.2017

Karel Abraham se chystá na Grand prix ČR v Brně

V Brně se jede Velká cena silničních motocyklů a naším dnešním VIP hostem proto byl motocyklový závodník a jediný Čech na startovním roštu Moto GP Karel Abraham.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.