Na Festivalu úsměvů zazpívají Absolonová, Ondra nebo Abba CZ

Publikováno: 20.08.2017 06:45
Toto vydání Zlaté české klasiky i nové české muziky věnujeme letošnímu loučení s prázdninami - Festivalu úsměvů. Koná se příští sobotu a zůstat v německém zábavním parku Belantis můžete samozřejmě až do neděle.

Na pódiu Rádia Impuls v saském zábavním parku vystupují čeští umělci. Mimo jiných písničkář, se kterým jsme v tomto pořadu ještě neměli tu čest. Takže se seznamte, jmenuje se Jakub Ondra. Brzy mu bude třiadvacet, je z Prahy a tohle je písnička „Malý princ“.

Jakub zpívá častěji anglicky, což se může v mezinárodním prostředí u Lipska docela hodit. Budiž to spojitá linka s dalším z účinkujících, jedním z nejlepších sdružení prezentujících tvorbu švédské skupiny Abba. Tohle se jmenuje Abba CZ.

Abychom nezapomněli: Do Německa přijede zazpívat také Monika Absolonová.

Takových vystoupení bude na akci pro celou rodinu mnohem víc. Takže nakupte do pátku vstupenky na www.belantis.cz za speciální českou cenu, protože na místě to bude mnohem dražší. Těšíme se na vás. A za týden ahoj, Petr Vondráček.

 

Zdroj obrázku: MAFRA

24.09.2017

Už jste slyšeli B Side Band s Vojtou Dykem?

Neobyčejná skupina s neobyčejným zpěvákem odehraje v úterý večer svůj koncert v nejposlouchanějším českém rádiu. Pokračuje Petr Vondráček.
17.09.2017

Poslechněte si novinku Tomáše Kluse

Zlatý slavík z roku 2012 přichází s nahrávkou „A pak“. Nazpíval ji se svojí manželkou Tamarou. Postřehy z domácí hudební scény připravil Petr Vondráček.
10.09.2017

Pavel Bobek by oslavil osmdesátiny

Výjimečný umělec je jediným aktérem dnešního vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. Připravil Petr Vondráček.
03.09.2017

Už jste slyšeli nového Richarda Müllera?

Je tu další neděle a s ní i mistr hudebních omáček Petr Vondráček se svojí chvilkou Zlaté české klasiky i nové české muziky...
27.08.2017

Adam Mišík zpívá otcův největší hit!

Petr Vondráček opět přichází s novinkami i výročími české hudební scény...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.