Monika Absolonová se těší na Festival úsměvů Rádia Impuls

Publikováno: 20.08.2017 09:15
Naším dnešním hostem na lince je známá zpěvačka, herečka a moderátorka Monika Absolonová...

Dobré ráno, Moniko.

Dobré ráno vám i všem posluchačům Rádia Impuls. Vy jste mi tedy dal těch titulů. Já myslím, že postačí zpěvačka.

Už máte nějaký plán na dnešní den?

Dnes jdeme na oslavu Hanky Třískové, která má kulaté, šedesáté narozeniny. Narozeniny má 15. a oslavu má dnes. Takže já jsem teď v takovém slavícím režimu.

Jak si užíváte léto, Moniko?

Tomáš musí chodit do práce, ale my si s Tádou užíváme to volno. Myslím, že jsem to oslavování toho léta vzala z gruntu, takže jsem přibrala, takže se teď snažím shodit, což mi úplně nevyhovuje. Nicméně občas jsem si zajela zazpívat třeba do Králíků teď minulý týden. Ale to jsem si zazpívala a jinak jsme to trávili v Čechách, protože léto je tady překrásné. Byli jsme na Šumavě a po různých výletech po Čechách, takže mě to moc bavilo.

Někdo už je smutný z toho, že prázdniny se chýlí ke konci, co ještě stihnete vy do konce srpna?

Tak já se budu snažit ještě si ty prázdniny užít, i když občas si odskáknu někam zazpívat. Třeba příští sobotu, a to přesně 26.8. pojedu do Lipska, do zábavního parku Belantis, kde je takové odpoledne s Rádiem Impuls, takže vy to určitě musíte vědět líp než já a já tam zazpívám. Moc se těším. Je to hlavně pro posluchače Rádia Impuls, kteří si tam odskočí strávit ten poslední srpnový víkend. Tak já se na ně budu těšit a jsem zvědavá, kolik nás tam dorazí.

A co jste si naplánovala do konce roku?

Já jsem minulý rok v zimě vydala vánoční CD, které se jmenuje Až do nebes a letos k němu chystám svoje první turné v životě. Čeká mě šest koncertů - v Českých Budějovicích, do Ostravy zavítáme, do Brna, do Vítězné, do Divic a budeme i v Praze v Lucerně. Strašně se těším a bude mě jako vždycky doprovázet Boom band. Budu se moc těšit, ale zároveň se bojím, ale to těšení je daleko větší.

Tak jestli máte strach z Lucerny, tak to bude chtít udělat O2 arenu, ne?!

Já se bojím, že O2 arena je na mě moc veliká. Pro mě to, že je to Lucerna a že je to poprvé v životě, kde tam budu já sama, už je splněný dětský sen. Když jsem byla malá, tak tomu asi nikdo nevěřil, že bych já mohla zpívat v Lucerně. Přiznám se, že ani já sama, takže je to takový velký dárek, fakt se moc těším a bude to pro mě něco nového. Jsem zvědavá, na nějaký ten koncert určitě vezmeme Tadeáše, přestože on má takový pravidelný režim a moje zpívání se mu snažím moc neukazovat, tak si myslím, že na ten vánoční koncert ho vezmeme.

A teď jsme se dostali také k tomu, že doma máte malého chlapečka Tadeáše. Jak se vám to líbí být maminkou?

Já se jako maminka mám hezky, protože mám zdravého, veselého chlapečka. Akorát je to poměrně náročné, protože já jsem očekávala, že já budu mít takové to klidné dítě, které si sedí v koutku a hraje, tak to se pochopitelně vůbec nenaplňuje, ale zase je boží, je s ním legrace. Dvacátého mu bude 21 měsíců, takže přesně dnes. Je to takové péro z gauče. Já jsem teda šťastná, ale jsem zvědavá, co bude následovat.

Tadeášovi přejeme k dnešním narozeninám všechno nejlepší, vám ať se daří a za týden v Belantisu na Festivalu úsměvů rádia Impuls se budeme těšit na viděnou.

26.8. v Belantisu a kdybyste se někdo nudil, tak přijďte do divadla Studio dva a nebo na mé vánoční koncerty. Mějte se moc hezky.

Zdroj obrázku: MAFRA

26.08.2017

Jakub Ondra: Hraní na ulici mě udržuje ve hře

Dnešním VIP hostem na telefonu byl písničkář, muzikant a zpěvák Jakub Ondra, kterého můžete slyšet i na Festivalu úsměvů Rádia Impuls v zábavním parku Belantis...
13.08.2017

Petr Havlíček si užívá dovolenou s rodinou

Naším dnešním VIP hostem na telefonu byl výživový poradce Petr Havlíček. Jak si užívá volno s rodinou a co nového chystá ve svém oboru?
12.08.2017

Jiří Ježek: Když jsem přišel o nohu, nevěděl jsem, jestli budu moci dál sportovat.

Naším dnešním VIP hostem byl profesionální, ale handicapovaný cyklista, šestinásobný paralympijský vítěz, mistr světa a současně je nejúspěšnější cyklista paralympijské historie Jiří Ježek...
06.08.2017

Olga Lounová tráví dovolenou ve smyku!

Dnešním VIP hostem byla nejen zpěvačka, ale také závodnice v driftech Olga Lounová. Co chystá na léto a jaký je její největší koníček?
05.08.2017

Karel Abraham se chystá na Grand prix ČR v Brně

V Brně se jede Velká cena silničních motocyklů a naším dnešním VIP hostem proto byl motocyklový závodník a jediný Čech na startovním roštu Moto GP Karel Abraham.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.