Jaké zákazy porušuje Zuzana Bubílková?

Publikováno: 31.08.2017 08:50
Zuzana Bubílková se vrátila z dovolené a jejím prvním tématem po prázdninách jsou zákazy. Jaké absurdní potkala a jaké sama porušila?

Setkala jste se s nesmyslným zákazem?

Mně pobavila cedulka před domovem důchodců: "Zákaz parkovat. Odvoz odpadu a důchodců na vyšetření." Nebo u nás v supermarketu se objevil nápis: "Nevkládejte do kráječe chléb balený v igelitu." Ovšem nejvíc mně pobavila cedule loni u Terlické přehrady: "Zákaz souložení v lese." Jsem zvědavá, na základě čeho vznikla. Možná nějakému místnímu politikovi v lese zahýbala manželka s myslivcem.

Setkala jste se s absurditou?

Ano. V pondělí jsem se vracela z Karviné s fotografem, který si chtěl zakouřit. U dálniční pumpy ho přivítal nápis: "Zákaz kouření v celém objektu, i u popelníků." A to mi vyprávěl Zdeněk Izer, že v jedné dědině u Prahy vznikl psí hotel. Celá dědina si stěžovala, že je psi ruší. Projednávalo se to rok. A víte, jak to úředníci vyřešili?

Jak?

Před psí hotel umístili ceduli: "Zákaz štěkání psů po 22 hodině." To je asi takový nesmysl, jako kdyby na nemocnici umístili ceduli: "Zákaz vstupu nemocným!, anebo na parlament dali nápis: "Zákaz účelového tlachání. "

Jaký zákaz jste porušila vy?

Včera jsem vlezla do bazénu na koupališti neosprchovaná a ještě k tomu jsem do něj skočila. Ale to bych zdůvodnila, neboť na cedulce zákaz skákání zboku někdo ve slově skákání začernil písmeno „s“ .No a to co zbylo jsem neudělala.

Vaše Zuzana Bubílková

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

01.09.2017

Létání Zuzany Bubílkové

Dnes jsme se zeptali Zuzany Bubílkové, jak to má s létáním. Kde ráda sedí a už se jí někdy ztratila zavazadla?
26.06.2017

Mrcasení Zuzany Bubílkové

Dnes jsme se podívali na neobvyklé výrazy, kterých měla Zuzana Bubílková v zásobě mnoho...
23.06.2017

Zuzana Bubílková by nemohla být senátorkou, přes den totiž špatně spí

Jakou práci by Zuzana Bubílková nedělala ani za milion a nemá chuť začít si užívat důchodu?
22.06.2017

Hříchy a tresty Zuzany Bubílkové

Na světě je nová webová aplikace - Zpovědnice, za jejímž vznikem je herec Jirka Mádl. Stačí zadat co jste provedli, aplikace vás nasměruje, komu a kolik máte poslat. A tak jsme se zeptali i Zuzany Bubílkové, jak v poslední době zhřešila a jak se za něj potrestala.
21.06.2017

Zuzana Bubílková raději dělá od vidím do vidím

Pracujete od nevidím do nevidím? A jak to má Zuzana Bubílková?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.