Fekální krádež a hajlující muž s propiskou!

Publikováno: 26.08.2017 06:45
Fekální krádež a hajlující muž s propiskou! Kolem těchto klíčových pojmů se budou točit dnešní Krimi Impulsy, které připravil Václav Komárek.

O tom, že se dnes krade opravdu všechno, se přesvědčil chatař na jihu Čech. Když totiž dorazil na chalupu, zjistil, že z ní zmizela dřevěná kadibudka! Policisté po fekálním zloději marně pátrají. Situaci komplikuje fakt, že majitel kadibudky letos na chatě moc neodpočíval a vlastně neví, kdy zloděj se suchým záchodem odkvačil. Každopádně pokud uvidíte muže s kadibudkou na zádech volejte linku 158.

Míříme za zlodějem do Letovicka u Brna, který chtěl ukrást Felicii. Jenže jak říká policejní mluvčí Bohumil Malášek, padouch se trošku přecenil: "Naskočil tedy do auta a snažil se nastartovat. Jenže to se mu především pro instalované přídavné bezpečnostní opatření nepovedlo. Navíc majitel auta zareagoval velmi rychle a mladíka v autě chytil. Následně zavolal policejní hlídku, která zloděje zadržela."

Teď se podíváme do Prahy za hajlujícím opilcem, který si strážníky spletl s gestapem. Muž městkou policii upoutal tím, že na Karlově náměstí vykřikoval fašistická hesla a kreslil propiskou po lampě. Strážníci chtěli celou situaci řešit s klidem, ale muž je začal obviňovat z toho, že jsou gestapo. Nakonec skončil v poutech a v krajním případě mu hrozí až vězení.

A na konec si dáme naprosto skvělý přístup dětí z Mladé Boleslavi. Ty našly v parku ležícího muže, kterého postihl kolaps. Ihned zavolaly na tísňovou linku a navíc doběhly pro strážníka, který se nacházel nedaleko. Děti díky bezprostřední reakci nemocnému zachránily život.

 

Zdroj obrázku: Wikipedia.org

23.09.2017

Muž s vidličkou ohrozil autobus!

Titanic po Česku, ohnivá fena a vidlička ve skle autobusu! To jsou hlavní indicie v dnešních Krimi Impulsech, které připravil Václav Komárek.
16.09.2017

Opilými průšviháři se to v uplynulém týdnu jenom hemžilo

Opilými průšviháři se to v uplynulém týdnu jenom hemžilo. Policisté řešili několik případů, kdy ve kterých sehrál hlavní roli alkohol. A právě o nich připravil dnešní Krimi Impulsy Václav Komárek.
09.09.2017

Opilec pokousaný od medvěda a sprejer připoutaný řetězem k tramvaji

Uplynulý týden byl bohatý na sprejery a opilce. Zaměří se na ně proto také naše Krimi Impulsy...
02.09.2017

Rozlučku se svobodou přerušili teroristé

Svatební terorista a příliš tlustý zločinec! To jsou hlavní postavy dnešních Krimi Impulsů. V policejních spisech listoval Václav Komárek...
19.08.2017

Vrah myší a prokletý parkovací dům

Vrah myší a prokletý parkovací dům. Tyto indicie najdete v policejních spisech, kterými tento týden listoval Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.