Adam Mišík zpívá otcův největší hit!

Publikováno: 27.08.2017 06:45
Petr Vondráček opět přichází s novinkami i výročími české hudební scény...

Dobrý den, hezkou neděli. Nezlobte se na mě, ale událostí týdne je pro mě písnička „Zelená je tráva“. Česká verze hymny fotbalistů londýnské Chelsea u nás zlidověla díky Františku Ringo Čechovi. Premiéru měla 30. srpna roku 1972, takže to v týdnu bude 45 let!

No, a taky tu máme nějaké narozeniny. Michal Hrůza je oslaví ve čtvrtek a budou 46.

Teď bych dal rád trochu prostoru nahrávce, která je zároveň zlatou českou klasikou i novou českou muzikou. Adam Mišík přezpíval se svým otcem Vladimírem jeho nesmrtelný hit „Variace na renesanční téma“ pro účely filmu „Bajkeři“. Výsledek? Posuďte!

Tolik domácí hudební scéna pro tento týden. Za týden se těší Petr Vondráček.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

24.09.2017

Už jste slyšeli B Side Band s Vojtou Dykem?

Neobyčejná skupina s neobyčejným zpěvákem odehraje v úterý večer svůj koncert v nejposlouchanějším českém rádiu. Pokračuje Petr Vondráček.
17.09.2017

Poslechněte si novinku Tomáše Kluse

Zlatý slavík z roku 2012 přichází s nahrávkou „A pak“. Nazpíval ji se svojí manželkou Tamarou. Postřehy z domácí hudební scény připravil Petr Vondráček.
10.09.2017

Pavel Bobek by oslavil osmdesátiny

Výjimečný umělec je jediným aktérem dnešního vydání pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. Připravil Petr Vondráček.
03.09.2017

Už jste slyšeli nového Richarda Müllera?

Je tu další neděle a s ní i mistr hudebních omáček Petr Vondráček se svojí chvilkou Zlaté české klasiky i nové české muziky...
20.08.2017

Na Festivalu úsměvů zazpívají Absolonová, Ondra nebo Abba CZ

Toto vydání Zlaté české klasiky i nové české muziky věnujeme letošnímu loučení s prázdninami - Festivalu úsměvů. Koná se příští sobotu a zůstat v německém zábavním parku Belantis můžete samozřejmě až do neděle.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.