Adam Mišík zpívá otcův největší hit!

Publikováno: 27.08.2017 06:45
Petr Vondráček opět přichází s novinkami i výročími české hudební scény...

Dobrý den, hezkou neděli. Nezlobte se na mě, ale událostí týdne je pro mě písnička „Zelená je tráva“. Česká verze hymny fotbalistů londýnské Chelsea u nás zlidověla díky Františku Ringo Čechovi. Premiéru měla 30. srpna roku 1972, takže to v týdnu bude 45 let!

No, a taky tu máme nějaké narozeniny. Michal Hrůza je oslaví ve čtvrtek a budou 46.

Teď bych dal rád trochu prostoru nahrávce, která je zároveň zlatou českou klasikou i novou českou muzikou. Adam Mišík přezpíval se svým otcem Vladimírem jeho nesmrtelný hit „Variace na renesanční téma“ pro účely filmu „Bajkeři“. Výsledek? Posuďte!

Tolik domácí hudební scéna pro tento týden. Za týden se těší Petr Vondráček.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

03.09.2017

Už jste slyšeli nového Richarda Müllera?

Je tu další neděle a s ní i mistr hudebních omáček Petr Vondráček se svojí chvilkou Zlaté české klasiky i nové české muziky...
20.08.2017

Na Festivalu úsměvů zazpívají Absolonová, Ondra nebo Abba CZ

Toto vydání Zlaté české klasiky i nové české muziky věnujeme letošnímu loučení s prázdninami - Festivalu úsměvů. Koná se příští sobotu a zůstat v německém zábavním parku Belantis můžete samozřejmě až do neděle.
13.08.2017

Před 40 lety zemřel Elvis Presley

Ano, zemřel nám Elvis. Stalo se to 16. srpna roku 1977. Král rokenrolu výrazně ovlivnil nejenom světovou, ale v logickém důsledku také domácí hudební scénu. Sluší se připomenout alespoň nahrávky interpretované Karlem Gottem.
06.08.2017

Do klubu čtyřicátníků vstoupí Petr Bende!

V nacházejícím týdnu oslaví narozeniny krom jiných také Eva Pilarová, Ewa Farna nebo Aleš Brichta.
30.07.2017

Marta Jandová zpívá sólově!

Kdepak okurková sezóna! Na domácí hudební scéně se objevily tři nové písničky a s nimi tři nové videoklipy. Na síti je posbíral Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.