Vychází nový špionážní thriller Noční dravec

Publikováno: 02.08.2017 12:35
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme nový špionážní thriller, který ukazuje Čínu bez příkras, takovou, jaká je...

Pracoval jako tajný agent pro Brity. Posledních 20 let ale strávil v čínském pracovním táboře, odkud se mu podařilo utéct. Na každém rohu pekingských uliček mu však hrozí smrt a on se musí naučit, jak v tomhle světě přežít. Svět, který znal, se během jeho věznění změnil víc, než si dokázal představit.

Spionážní thriller Noční dravec z pera bývalého zahraničního korespondenta BBC vykresluje Čínu bez příkras a zároveň odhaluje praktiky tajných služeb i technicky vyspělý svět kyberšpionáže. První díl trilogie seženete u svého knihkupce nebo na www.albatrosmedia.cz.

09.08.2017

Vyhází nový detektivní román Dobré duše

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme detektivní román Dobré duše. Vyřeší mladá šachistka vraždu starostky?
26.07.2017

Vychází nová love story s názvem Víš, že tě miluju?

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme první díl trilogie spisovatelky Estelle Maskame Víš, že tě miluju?
12.07.2017

Vychází nová fantasy kniha Čáry života

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme novou fantasy knihu Čáry života.
05.07.2017

J. K. Rowling vydala pod pseudonymem detektivní trilogii

Volání kukačky, Hedvábník a Ve službách zla - tři nové detektivní romány, které napsala pod pseudonymem známá spisovatelka J. K. Rowlingová, právě vychází...
28.06.2017

Osm - tak trochu jiný detektivní román od Radky Třeštíkové

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu Osm. Začtěte se do trochu jiného detektivního románu od nejčtenější české spisovatelky Radky Třeštíkové.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.