Vychází nová love story s názvem Víš, že tě miluju?

Publikováno: 26.07.2017 12:35
Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme první díl trilogie spisovatelky Estelle Maskame Víš, že tě miluju?

Seznámit se s novou rodinou vlastního otce, kterého jste neviděli několik let, to nezní jako lákavé prázdniny v Kalifornii. Eden se potkává se třemi nevlastními bratry, z nichž je ten nejstarší černou ovcí rodiny a od začátku s ním naráží na komunikační problémy. Čím více se jej snaží pochopit a najít k němu cestu, tím je jí jasnější, že k němu cítí mnohem víc. Tyler je ale složitá osobnost a jednoduché to s ním opravdu nebude.

Knihu Víš, že tě miluju? seženete u svého knihkupce nebo na albatrosmedia.cz.

02.08.2017

Vychází nový špionážní thriller Noční dravec

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme nový špionážní thriller, který ukazuje Čínu bez příkras, takovou, jaká je...
12.07.2017

Vychází nová fantasy kniha Čáry života

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme novou fantasy knihu Čáry života.
05.07.2017

J. K. Rowling vydala pod pseudonymem detektivní trilogii

Volání kukačky, Hedvábník a Ve službách zla - tři nové detektivní romány, které napsala pod pseudonymem známá spisovatelka J. K. Rowlingová, právě vychází...
28.06.2017

Osm - tak trochu jiný detektivní román od Radky Třeštíkové

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu Osm. Začtěte se do trochu jiného detektivního románu od nejčtenější české spisovatelky Radky Třeštíkové.
21.06.2017

Harry Potter slaví 20 let, Albatros je oslaví reedicí knih

Kniha Harry Potter a kámen mudrců slaví 20 let od svého prvního vydání. Albatros jej připomíná reedicí slavné kouzelnické knihy.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.