Sexuální kabinka a hororový byt!

Publikováno: 08.07.2017 06:45
Sexuální kabinka a hororový byt! To jsou dvě indicie, kolem kterých se budou točit dnešní Krimi Impulsy...

Začínáme v Praze, kde si z operátorky tísňové linky hloupě vystřelil 23ti letý mladík: "Uložená je bomba na The park Chodov a za 25 minut vybuchne." Žádnou bombu policisté nenašli, mladík se jim po dlouhé výslechu přiznal, že si chtěl udělat legraci z kamaráda, který na tamním parkovišti zaparkoval auto.

Žádnou bombu policisté nenašli. Mladík se jim po dlouhém výslechu přiznal, že si chtěl udělat legraci z kamaráda, který na tamním parkovišti zaparkoval auto.

To v Moravském krasu zase řádil neznámý pachatel, který nenávidí státní znak České republiky. Pokračuje policejní mluvčí Bohumil Malášek: "V minulých týdnech v Moravském krasu odcizil zatím neznámý pachatel celkem 21 smaltovaných cedulí vymezujících chráněnou krajinnou oblast. Další cedule pak poškodil, když Státní znak České republiky přelepil samolepkou s moravskými symboly."

Jedeme do zlínského obchodního centra, které zažilo mimořádné policejní manévry a evakuaci stovek lidí. Jeden za zákazníků totiž oznámil bombu ve zkušební kabince. Kriminalisté po chvilce zjistili, že nejde o výbušninu, ale o skrytou kameru. Tu tam nastražil muž, který si chtěl natočit milostné hrátky se svou manželkou.

Zcela mimořádně se teď proletíme do amerického Housonu za jedním nájemníkem, který po sobě v opuštěném bytě zanechal nepříjemné překvapení. Majitel domu v místnosti našel 20 plastových terárií a v nich 72 sklípkanů a štírů. Scénu jak z hororu už řeší policie a nájemníkovi hrozí několik let za mřížemi.

 

Zdroj obrázku: MAFRA

22.07.2017

Muž uvězněný bankomatu

Muž v bankomatu a falešná Světlana. To jsou dva hrdinové, kolem kterých se točí dnešní Krimi Impulsy...
15.07.2017

O šílené manželce a neukázněném pivaři

Šílená manželka a neukázněný pivař. To jsou dva smutní hrdinové dnešních Krimi Impulsů...
01.07.2017

Záchrana srnky z laguny a dopadení opilých dětí

To budou dvě stěžejní témata dnešních Krimi Impulsů. Tentokrát vám rozdáme i cenné rady do horkých dnů. Rubriku mimořádně připravil reportér Tomáš Kabát.
24.06.2017

Zběsilý senior a pomatené prase

Zběsilý senior a pomatené prase. To jsou hrdinové dnešních Krimi Impulsů, které připravil Václav Komárek.
17.06.2017

O nevěře a zapomenutém střevíčku

Nevěra a zapomenutý střevíček. Právě kolem těchto indícií se točí dnešní Krimi Impulsy, které připravil Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.