Pusťte si novinku od Mandrage!

Publikováno: 23.07.2017 06:45
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Jedna nová písnička jako předzvěst desky a dvě výročí: tak by mohlo vypadat domácí hudební menu pro nadcházející týden. Připravuje Petr Vondráček.

Ahoj, hezkou neděli. Skupina Mandrage chystá novou desku a do konce roku by ji snad měla stihnout. Pro nedočkavé pouští do světa písničku o lásce na první pohled: „Slečno já se, omlouvám se.“ A v klipu hraje fenomenální Jiří Lábus.

Teď jsem trochu na rozpacích, jak naložit s Michalem Horáčkem, aby to nevypadalo, že mu dělám prezidentskou kampaň. Ale pořád je to především úspěšný textař a jako takového ho zmínit musíme: Dneska je mu pětašedesát! Připomenul bych jeho text k této léty prověřené skladbě Petra Hapky:

Janek Ledecký má taky narozeniny – musím to rychle spočítat, počkejte … Tomu bude ve čtvrtek pětapadesát let!

No, takže asi dobrý a za týden se přihlásím už po našem festivalu Benátská s Impulsem. Pokud tam najdete cestu – www.benatska.cz – uvidíme se. Mějte se krásně, Petr Vondráček!

13.08.2017

Před 40 lety zemřel Elvis Presley

Ano, zemřel nám Elvis. Stalo se to 16. srpna roku 1977. Král rokenrolu výrazně ovlivnil nejenom světovou, ale v logickém důsledku také domácí hudební scénu. Sluší se připomenout alespoň nahrávky interpretované Karlem Gottem.
06.08.2017

Do klubu čtyřicátníků vstoupí Petr Bende!

V nacházejícím týdnu oslaví narozeniny krom jiných také Eva Pilarová, Ewa Farna nebo Aleš Brichta.
30.07.2017

Marta Jandová zpívá sólově!

Kdepak okurková sezóna! Na domácí hudební scéně se objevily tři nové písničky a s nimi tři nové videoklipy. Na síti je posbíral Petr Vondráček.
16.07.2017

Prvnímu hitu Petry Janů bude čtyřicet!

Jmenoval se „Motorest“ a vznikl 18. července roku 1977. Ano, ano, mluvíme o nejznámějším titulu z rockového období trojnásobné Zlaté slavice.
09.07.2017

Pozor: Novinka Karla Gotta!

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další díl svého pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. A začíná od Mistra!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.