Pusťte si novinku od Mandrage!

Publikováno: 23.07.2017 06:45
Jedna nová písnička jako předzvěst desky a dvě výročí: tak by mohlo vypadat domácí hudební menu pro nadcházející týden. Připravuje Petr Vondráček.

Ahoj, hezkou neděli. Skupina Mandrage chystá novou desku a do konce roku by ji snad měla stihnout. Pro nedočkavé pouští do světa písničku o lásce na první pohled: „Slečno já se, omlouvám se.“ A v klipu hraje fenomenální Jiří Lábus.

Teď jsem trochu na rozpacích, jak naložit s Michalem Horáčkem, aby to nevypadalo, že mu dělám prezidentskou kampaň. Ale pořád je to především úspěšný textař a jako takového ho zmínit musíme: Dneska je mu pětašedesát! Připomenul bych jeho text k této léty prověřené skladbě Petra Hapky:

Janek Ledecký má taky narozeniny – musím to rychle spočítat, počkejte … Tomu bude ve čtvrtek pětapadesát let!

No, takže asi dobrý a za týden se přihlásím už po našem festivalu Benátská s Impulsem. Pokud tam najdete cestu – www.benatska.cz – uvidíme se. Mějte se krásně, Petr Vondráček!

30.07.2017

Marta Jandová zpívá sólově!

Kdepak okurková sezóna! Na domácí hudební scéně se objevily tři nové písničky a s nimi tři nové videoklipy. Na síti je posbíral Petr Vondráček.
16.07.2017

Prvnímu hitu Petry Janů bude čtyřicet!

Jmenoval se „Motorest“ a vznikl 18. července roku 1977. Ano, ano, mluvíme o nejznámějším titulu z rockového období trojnásobné Zlaté slavice.
09.07.2017

Pozor: Novinka Karla Gotta!

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další díl svého pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. A začíná od Mistra!
02.07.2017

Yvonne Přenosilová má kulaté narozeniny!

Hezkou neděli přeje Petr Vondráček! Dnešek je jako stvořený k vzpomínání. Je to totiž přesně 85 let, co se v Košicích narodil dvojnásobný Zlatý slavík Waldemar Matuška.
25.06.2017

Laco Déczi hraje s Wohnoutem!

Je to pravda. Legendární trumpetista Laco Dézci natočil písničku se skupinou Wohnout. Svůj part hraje v písni „Hudba léčí“.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.