Pozor: Novinka Karla Gotta!

Publikováno: 09.07.2017 06:45
Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další díl svého pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. A začíná od Mistra!

Ano, dobrý den. Minulý týden jsem to slíbil, takže: Ve zvukovém záznamu tohoto pořadu si můžete přehrát kousek nové písničky Karla Gotta a skupiny No Name. Volá sa „Kto dokáže“.

Celou novinku si v premiéře vyslechnete v pátek 14. července v odpoledním vysílání Impulsu. To bude mít Karel Gott zrovna 78. narozeniny. A přijde je do vysílání oslavit živě s Igorem Timkem, Fandou a jeho českou bandou. Tak se těšíme!

Do tohoto vydání Zlaté české klasiky i nové české muziky bych však chtěl vměstnat ještě dvě výročí. Krásná písnička Marie Rottrové „Ten vůz už jel“ byla natočena 11. července roku 1982. To znamená, že to v týdnu bude 35 let.

A Přízrak 7.B od skupiny Karamel vznikla ve stejný den. Takže sláva!

A to je konec. Ať žije Mistr Karel, Zlatá česká klasika i nová česká muzika a taky já – no, proč ne (?) – Petr Vondráček. Za týden ahoj!

 

30.07.2017

Marta Jandová zpívá sólově!

Kdepak okurková sezóna! Na domácí hudební scéně se objevily tři nové písničky a s nimi tři nové videoklipy. Na síti je posbíral Petr Vondráček.
23.07.2017

Pusťte si novinku od Mandrage!

Jedna nová písnička jako předzvěst desky a dvě výročí: tak by mohlo vypadat domácí hudební menu pro nadcházející týden. Připravuje Petr Vondráček.
16.07.2017

Prvnímu hitu Petry Janů bude čtyřicet!

Jmenoval se „Motorest“ a vznikl 18. července roku 1977. Ano, ano, mluvíme o nejznámějším titulu z rockového období trojnásobné Zlaté slavice.
02.07.2017

Yvonne Přenosilová má kulaté narozeniny!

Hezkou neděli přeje Petr Vondráček! Dnešek je jako stvořený k vzpomínání. Je to totiž přesně 85 let, co se v Košicích narodil dvojnásobný Zlatý slavík Waldemar Matuška.
25.06.2017

Laco Déczi hraje s Wohnoutem!

Je to pravda. Legendární trumpetista Laco Dézci natočil písničku se skupinou Wohnout. Svůj part hraje v písni „Hudba léčí“.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.