O šílené manželce a neukázněném pivaři

Publikováno: 15.07.2017 06:45
Šílená manželka a neukázněný pivař. To jsou dva smutní hrdinové dnešních Krimi Impulsů...

Manželské hádky můžou skončit všelijak. Ta v Kladně ale byla zvlášť kuriózní. 23 letá žena svému partnerovi ukradla klíčky od auta, vyjela z garáže a při couvání narazila do prvního vozidla, které potkala. Po nehodě vzala nohy na ramena a zkoušela utéct, policisté ji ale dopadli a na noc zavřeli do cely. Škoda na autech je podle odhadů minimální, nepřesáhne 10 tisíc korun.

A ještě si dáme jednoho hříšníka. Na dálnici D1 u Vysočiny mezi auty kličkoval opilý řidič. Policisté ho zastavili, ale muž jim začal utíkat. Honička skončila úspěchem strážců zákona, ale hříšník jim odmítl předložit doklady, nechtěl ani fouknout do alkoholtesteru a už vůbec se mu nechtělo cestovat na odběr krve. Kriminalisté podle databáze zjistili, že jde o 40 letého muže ze středočeského kraje. Hrozí mu až 50 tisícová pokuta.

U aut ještě chvíli zůstaneme. Podíváme se do Blanska, kde řádil rozladěný muž s pivní lahví. K čemu ji použil řekne policejní mluvčí Bohumil Malášek: "Tou poškodil na parkovišti poblíž jednoho z blanenských hotelů hned dvě zaparkované Škodovky. Na autech vznikla škoda skoro za 50 tisíc korun."

Letíme do Paříže, kde řádí gang zvlášť rafinovaných zlodějů. Maskovaní muži si vyhlédnou skupinku turistů, nastříkají jim slzný plyn do obličeje a ukradnou jim všechny zavazadla a osobní věci. Lupiči už mají více než 20 zářezů a policie je na ně zatím krátká.

 

Zdroj obrázku: MAFRA

22.07.2017

Muž uvězněný bankomatu

Muž v bankomatu a falešná Světlana. To jsou dva hrdinové, kolem kterých se točí dnešní Krimi Impulsy...
08.07.2017

Sexuální kabinka a hororový byt!

Sexuální kabinka a hororový byt! To jsou dvě indicie, kolem kterých se budou točit dnešní Krimi Impulsy...
01.07.2017

Záchrana srnky z laguny a dopadení opilých dětí

To budou dvě stěžejní témata dnešních Krimi Impulsů. Tentokrát vám rozdáme i cenné rady do horkých dnů. Rubriku mimořádně připravil reportér Tomáš Kabát.
24.06.2017

Zběsilý senior a pomatené prase

Zběsilý senior a pomatené prase. To jsou hrdinové dnešních Krimi Impulsů, které připravil Václav Komárek.
17.06.2017

O nevěře a zapomenutém střevíčku

Nevěra a zapomenutý střevíček. Právě kolem těchto indícií se točí dnešní Krimi Impulsy, které připravil Václav Komárek.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.