Muž uvězněný bankomatu

Publikováno: 22.07.2017 06:45
Muž v bankomatu a falešná Světlana. To jsou dva hrdinové, kolem kterých se točí dnešní Krimi Impulsy...

Míříme za starším mužem ze Zlína, který se přes internet seznámil se Světlanou z Uralu. Byla to velká láska, a tak se dohodli na její návštěvě v Česku. To ale nebylo tak jednoduché, Světlanina cesta muže stála více než milion korun. A když měla přijet, zemřela při nehodě. Muž si teprve pak uvědomil, že naletěl podvodníkovi. Kriminalisté teď zjišťují, kdo se za Světlanu vydával a kam putovaly peníze podvedeného muže.

Jedeme do Brna za opilým mladíkem, který kopal do popelnic a zaparkovaných aut. 22 letý muž se pak začal hádat s přivolaným strážníky, které školil z neexistujících zákonů. Odmítal spolupracovat a nakonec začal okolo sebe máchat rukama. Strážníci mu proto nasadili pouta. To už opilec věděl, že jde do tuhého a tak strážníkům sliboval, že už bude hodný. Případem se i přes všechny prosby bude zabývat přestupková komise.

Na jižní Moravě ještě zůstaneme a podíváme se za zlodějem popletou v obci Ochoz. Ten nejdříve vymlátil okénko u auta a vyndal z něj krabičku cigaret. Jenže jak dodává policejní mluvčí Bohumil Malášek, tu nejzajímavější kořist v autě nechal: "Další cenné věci jako zajímavá finanční hotovost a ruční nářadí a náčiní ve vozidle zůstaly. I tak je škoda skoro deset tisíc korun."

A nakonec se podíváme do amerického Texasu za mužem, který uvízl v bankomatu. Ano, slyšíte dobře. Údržbář John zrovna stroj na peníze opravoval, když se za ním nedopatřením zabouchly dveře, které ho uvěznili v malé servisní místnosti těsně za bankomatem. John se ale nevzdal a otvorem na účtenky posílal zoufalé vzkazy. Policisté ho po dvou hodinách osvobodili.

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

26.08.2017

Fekální krádež a hajlující muž s propiskou!

Fekální krádež a hajlující muž s propiskou! Kolem těchto klíčových pojmů se budou točit dnešní Krimi Impulsy, které připravil Václav Komárek.
19.08.2017

Vrah myší a prokletý parkovací dům

Vrah myší a prokletý parkovací dům. Tyto indicie najdete v policejních spisech, kterými tento týden listoval Václav Komárek.
12.08.2017

O pirátovi v malotraktoru a pervitinovém kuřeti

Pirát v malotraktoru a pervitinové kuře! To jsou dva smutní hrdinové, kolem kterých se točí dnešní Krimi Impulsy...
05.08.2017

Případy, které vejdou do kriminálních dějin

Zločinci v uplynulém týdnu lámali rekordy. Václav Komárek pátral v policejních spisech a narazil na dva případy, které vejdou do českých dějin.
29.07.2017

Když si obří bobr plave v bazénu...

Obří rozkrok a bobr v bazénu! To jsou hlavní indicie, které vedou k hlavním hrdinům dnešních Krimi Impulsů...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.