Marta Jandová zpívá sólově!

Publikováno: 30.07.2017 06:45
Audio není možné přehrát! Omlouváme se.
Kdepak okurková sezóna! Na domácí hudební scéně se objevily tři nové písničky a s nimi tři nové videoklipy. Na síti je posbíral Petr Vondráček.

Moji milí přátelé, Benátská s Impulsem je pryč. Takže vlastně začínáme novou sezónu – samozřejmě s českou muzikou. Marta Jandová nabízí písničku „Školíš mě“. Hmmm, zajímavý videoklip.

A ještě jedna nová tady je, od Terezy Kerndlové. Není to sice melodie původně česká, ale text zpěvaččina manžela René Mayera jí dodává alespoň malou trošku domácí atmosféry. Nahrávka se jmenuje „Přibliž mě blíž“!

Pak je tu skladba „Co mi za to dáš“. I ta může být považována za novinku, i když jsme jí v premiéře hráli už při vydání nového aba „Světlo“ před nějakými čtyřmi pěti měsíci. Teď však vychází na singlu a samozřejmě jí zpívá Anna K!

Víc toho nemám. Ale za týden snad mít budu. Mějte se hezky, Petr Vondráček!

13.08.2017

Před 40 lety zemřel Elvis Presley

Ano, zemřel nám Elvis. Stalo se to 16. srpna roku 1977. Král rokenrolu výrazně ovlivnil nejenom světovou, ale v logickém důsledku také domácí hudební scénu. Sluší se připomenout alespoň nahrávky interpretované Karlem Gottem.
06.08.2017

Do klubu čtyřicátníků vstoupí Petr Bende!

V nacházejícím týdnu oslaví narozeniny krom jiných také Eva Pilarová, Ewa Farna nebo Aleš Brichta.
23.07.2017

Pusťte si novinku od Mandrage!

Jedna nová písnička jako předzvěst desky a dvě výročí: tak by mohlo vypadat domácí hudební menu pro nadcházející týden. Připravuje Petr Vondráček.
16.07.2017

Prvnímu hitu Petry Janů bude čtyřicet!

Jmenoval se „Motorest“ a vznikl 18. července roku 1977. Ano, ano, mluvíme o nejznámějším titulu z rockového období trojnásobné Zlaté slavice.
09.07.2017

Pozor: Novinka Karla Gotta!

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další díl svého pořadu Zlatá česká klasika i nová česká muzika. A začíná od Mistra!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.