Když si obří bobr plave v bazénu...

Publikováno: 29.07.2017 06:45
Obří rozkrok a bobr v bazénu! To jsou hlavní indicie, které vedou k hlavním hrdinům dnešních Krimi Impulsů...

Na úvod se podíváme do trenek 26ti letého muže z Ostravy. Ten totiž vyloupil prodejnu sýrů a pro svou kořist si vybral neobvyklý úkryt. Jídlo schoval do slipů a s vybouleným rozkrokem zkoušel projít kolem ostrahy. Tu podezřelá boule upoutala a muže proto zkontrolovala. Za krádež mu hrozí až tři roky za mřížemi.

"Stěrače stírají! Ostřikovače stříkají!" No jak komu... Své o tom ví několik řidičů v Brně! 49ti letého muže štvalo, že nikdy nevlastnil auto a tak se začal mstít ostatním šoférům. Z několika zaparkovaných vozidel ulomil stěrače, a když ho chytli policisté, předložil jim vojenskou knížku, na které měl nalepenou modelku z časopisu. Později vytáhl i občanku a vysvětlil, že měl na šoféry vztek, protože si na vlastní auto nikdy nevydělal. No a teď se bude zpovídat i z trestného činu.

To v Opavě zase řádil likvidátor dopravních značek. Agresivní muž si vybíjel zlost na ceduli u jedné čerpací stanice. Po několika ranách pěstí do ní začal kopat, značku ale nezlomil. O chvíli později měl navíc další protivníky. Konkrétně skupinku lidí, která agresora zpacifikovala a předala do rukou policie.

Jen si to představte. Plavete si v zahradním bazénu a najednou máte nečekaného společníka. Tím není nikdo jiný než metrový bobr. Přesně to se stalo jedné ženě z Pňovic na Olomoucku. Bobra museli vytáhnout až přivolaní hasiči, kteří bobra vypustili do nedalekého rybníka.

Zdroj obrázku: MAFRA, HZS Olomouckého kraje

26.08.2017

Fekální krádež a hajlující muž s propiskou!

Fekální krádež a hajlující muž s propiskou! Kolem těchto klíčových pojmů se budou točit dnešní Krimi Impulsy, které připravil Václav Komárek.
19.08.2017

Vrah myší a prokletý parkovací dům

Vrah myší a prokletý parkovací dům. Tyto indicie najdete v policejních spisech, kterými tento týden listoval Václav Komárek.
12.08.2017

O pirátovi v malotraktoru a pervitinovém kuřeti

Pirát v malotraktoru a pervitinové kuře! To jsou dva smutní hrdinové, kolem kterých se točí dnešní Krimi Impulsy...
05.08.2017

Případy, které vejdou do kriminálních dějin

Zločinci v uplynulém týdnu lámali rekordy. Václav Komárek pátral v policejních spisech a narazil na dva případy, které vejdou do českých dějin.
22.07.2017

Muž uvězněný bankomatu

Muž v bankomatu a falešná Světlana. To jsou dva hrdinové, kolem kterých se točí dnešní Krimi Impulsy...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.