Zuzana Bubílková hubne do plavek

Publikováno: 05.06.2017 08:51
Léto se blíží, a tak se mnoho z nás snaží zhubnout do plavek. Jak to má Zuzana Bubílková? Připravuje se i ona na plavkovou sezónu a po čem nejvíce hubne?

Existuje něco, po čem zaručeně zhubnete?

Ano, po lehké atletice, přeskakuju večeře. Dobré je také jíst polévku vidličkou. Nedoporučuji česnekovou dietu. Tu jednou držela moje prostorově náročná přítelkyně Olga, která začala jíst třikrát denně česnečku. Za týden ztratila tři kila a všechny přátele.

Hubla jste někdy do plavek?

Každý rok. Takže momentálně si míchám tvaroh s jogurtem light, do toho si nakrájím cibuli, mozarellu a přidám zeleninový salát s tuňákem. Hlavně nic nesolit. Sůl zadržuje v těle vodu a to máte hned dvě kila navíc a ještě vám v tom teple mohou napuchnout nohy. V tom případě močopudný čaj z ibišku. Rozhodně nedoporučuji Zemanovo dietní prase na zelenině.

To je jaké?

To je normální na rožni opečenéí sele, které má v rypáku zastrčenou pažitku.

Co je největší kalorická bomba?

Husí játra v sádle natřená na teplý chleba a zalitá černým pivem.

Proč si vy hlídáte kila?

Lebo nechcem dopadnůť ako moja kamarátka zo Slovenska. Ta si nabrnkla mladého a lichotila, kde mohla. Raz mu v posteli začala ohmatávať hlavu. On vraví? „Čo je?“ „Skůšam, či ti nerastů rohy, lebo sa miluješ ako diabol.“ O chvíľu jej zasa on začal ohmatávat hlavu. Ona vraví: „Čo je?“ „Skůšam či ti nerastú rohy.“ „Hej? Milujem sa ako diablica?“ „To ani nie, ale si ťažká jako krava.“

 

12.06.2017

Netradiční plastika Zuzany Bubílkové

Od najetých kilometrů jsme se dnes se Zuzanou Bubílkovou dostali až k nehodám a plastické chirurgii. Poslechněte si další příběh naší ranní komentátorky...
09.06.2017

Zuzana Bubílková navštíví noční kostely

Právě dnes můžete díky Noci kostelů zažít netradiční atmosféru nočních chrámů. Na návštěvu se chystá i Zuzana Bubílková...
08.06.2017

Karel Gott na Hrad!

Karel Gott dnes osobně otevřel výstavu nazvanou Gott, my life, a tak jsme se na něj zeptali i Zuzany Bubílkové. Byl by zlatý slavík dobrým prezidentem?
07.06.2017

Preference ČSSD klesají díky Sobotkově nečitelnosti

Dnešním téma bylo politické, zajímalo nás, proč volební preference ČSSD klesají. Názor na tuto situaci má samozřejmě i Zuzana Bubílková...
06.06.2017

Zuzana Bubílková nesouhlasí s protikuřáckým zákonem

Dnes se v tématu dne vracíme k protikuřáckému zákonu a antikonfliktním týmům. Co si o něm myslí Zuzana Bubílková a nebudou konfliktní týmy konflikty spíše vyvolávat?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.