Zuřivý reportér cvičí s Jiřím Paroubkem

Publikováno: 07.06.2017 07:46
Zuřivý reportér se dnes vydal do Velké Chuchle, kde si vyzkoušel cvičení s názvem Čchi-kung. Jeho trenérem byl expremiér Jiří Paroubek, který se tradičním čínským cvičením zabývá.
08.06.2017

Karel Gott osobně zahájil výstavu Gott, my life

Právě dnes začala na Rašínově nábřeží unikátní výstava s názvem Gott, my life, která mapuje nejen tvorbu, ale i život legendárního zpěváka. Na slavnostním zahájení byl i Zuřivý reportér, který na místě natočil video.
06.06.2017

Zuřivý reportér kontroluje zákaz kouření v restauracích

Už sedm dní se v hospodách a restauracích nesmí kouřit, a tak se Zuřivý reportér vydal na průzkum, jestli se nařízení dodržuje. Našel restauraci, kde mu dovolili zapálit si cigaretu?
05.06.2017

Žena má být krev a mléko!

Antidietář Aleš Růžička se dnes pokusil vymluvit dietu naší kolegyni Evě Hronkové. Podle něj je totiž důležité, aby měl muž ženu "za co chytit". Podařilo se mu rozmluvit naší moderátorce hubnutí?
02.06.2017

Adrenalinový týden Zuřivého reportér vrcholí!

Posledním adrenalinovým zážitkem tohoto týdne byl skok ze Zvíkovského mostu na laně. Podívejte se na video a zjistíte, jaké to je "vstoupit do prázdna".
01.06.2017

Na Sněžku na kole!

Adrenalinový týden Zuřivého reportéra jde do finále. Ve čtvrtek ráno dobyl Aleš Růžička vrchol Sněžky. Na kole! Hned se rozpovídal o svém kole, technické náročnosti trati i problémech s dýcháním ve vyšší nadmořské výšce. Jenom mu v tom větru nějak není rozumět!
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.