Za zavřenými dveřmi - thriller, který vás donutí sledovat páry kolem vás

Publikováno: 14.06.2017 12:35
Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme thriller Za zavřenými dveřmi. Opravdu jsou páry kolem vás dokonalé nebo se v tom skrývá něco jiného?

Každý zná někoho jako jsou Jack a Grace. On je atraktivní a bohatý, ona má šarm a eleganci. Rádi byste Grace poznali blíže, jenže je to velmi obtížné. Ti dva jsou totiž nerozluční. Někdo by to mohl nazvat pravou láskou, jiný by se mohl ptát proč Grace nikdy nezvedá telefon nebo proč s vámi nikdy nejde na oběd, pokud s ní není i Jack. A proč má jejich ložnice zamřížované okno?

Za zavřenými dveřmi, thriller, který vás přinutí pozorněji sledovat dokonalé páry kolem vás koupíte u svého knihkupce nebo na albatrosmedia.cz.

05.07.2017

J. K. Rowling vydala pod pseudonymem detektivní trilogii

Volání kukačky, Hedvábník a Ve službách zla - tři nové detektivní romány, které napsala pod pseudonymem známá spisovatelka J. K. Rowlingová, právě vychází...
28.06.2017

Osm - tak trochu jiný detektivní román od Radky Třeštíkové

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme knihu Osm. Začtěte se do trochu jiného detektivního románu od nejčtenější české spisovatelky Radky Třeštíkové.
21.06.2017

Harry Potter slaví 20 let, Albatros je oslaví reedicí knih

Kniha Harry Potter a kámen mudrců slaví 20 let od svého prvního vydání. Albatros jej připomíná reedicí slavné kouzelnické knihy.
07.06.2017

Buďte šťastní díky Šťastné knize!

Dnes vám do vaší knihovny doporučujeme novou knihu Barbory Šťastné, díky které si uvědomíte, že krásná postava nebo nový účes nemusí být krokem ke štěstí...
31.05.2017

Vychází nový světový bestseller nejen pro staší generaci

Dnes Vám do Vaší knihovny doporučujeme mezinárodní bestseller a holandskou knihu roku 2016 Tajný deník Hendrika Groena. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.