Výstava s názvem Gott, my life zítra startuje!

Publikováno: 07.06.2017 13:00
Fanoušci Karla Gotta se už brzy začnou sjíždět do Prahy. Na Rašínově nábřeží zítra začíná unikátní výstava s názvem Gott, my life, která mapuje tvorbu a život legendárního zpěváka. Expozici si už prohlédl náš reportér Václav Komárek. Podívejte se na video.
07.06.2017

Zásah protidrogové policie

Policie zadržela 17 lidí, kteří byli obviněni kvůli dodávkám chemikálií pro výrobu pervitinu a výstavbě velkých laboratoří k vaření této drogy v Česku. Laboratoře podle odhadů policie vyrobily několik tun pervitinu. Obviněným hrozí až 12 let vězení. Podívejte se na video a fotografie ze zásahů.
04.06.2017

Na střeše Rádia Impuls zazněl i nový hit skupiny Chinaski!

Ve středu vystoupila na střeše Rádia Impuls skupina Chinaski. Kromě známých hitů zahrála i jednu ze svých novinek. A abyste o píseň se jménem Venku je na nule nepřišli ani Vy, poslechnout si ji můžete z videozáznamu.
03.06.2017

Chinaski hrají na střeše Rádia Impuls

Ve středu 31. května zahrála na střeše Rádia Impuls skupina Chinaski. Abyste mohli na tuto akci nahlédnout i Vy, přinášíme video z netradičního koncertu známé kapely.
02.06.2017

Stromy napadené kůrovcem by mohli i u nás hledat psi

Praxi obvyklou ve Švédsku propaguje pražská Lesnická a dřevařská fakulta. Došlo už dokonce i k praktické zkoušce, u které byl i reportér Alan Hejma. Podívejte se na video.
31.05.2017

Mirek 007 kontroluje Prahu z letadla!

Mirek 007 se dnes proletěl nad Prahou s Miroslavem Kovářem. Ten je známý tím, že nad hlavním městem krouží pravidelně a sleduje dopravní situaci. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.