Stane se Karolína Plíšková světovou jedničkou?

Publikováno: 07.06.2017 16:42
Bude Karolína Plíšková světovou jedničkou? Má k tomu hodně blízko a řeší to celá síť...

Diskutéři pod on line reportážemi řeší opravdu jedinou otázku: bude mít Česko po mnoha letech světovou tenisovou jedničku? Stačí páteční postup do finále na Roland Garros! Tak několik reakcí z iDNESu a Novinek:
"Klobouk dolů před Karolínkou!"
"Kája super, věřil jsem, ze Garciu dá…"
"Simča /Halepová/ si nechala upravit ňadra na přijatelnou velikost a s Karolínkou si to rozdaj o trůn…"

Na Twitteru je také profil pařížského turnaje. "Cool and great win." Velké vítězství. Mnoho gratulací, mraky smajlíků a tleskajících rukou… Někteří oceňují vyrovnanost a houževnatost Plíškové. A samozřejmě se řeší předčasné finále, tedy zítřejší zápas naší tenistky s Rumunkou Halepovou.

14.06.2017

Česká republika vrací úder Evropské unii!

Republika vrací úder! Česko zažaluje Evropskou unii kvůli směrnici o zbraních. Rozhodnutí přišlo jenom den poté, co nás chce Unie trestat kvůli migrantům. A co na to říkají lidé na sítích?
13.06.2017

Zdražuje nám máslo!

Zdražuje nám máslo! Zpráva dne hlásí, že čtvrtka už stojí bezmála 50 korun. A přes léto lacinější nebude. Síť to pěkně rozvlnilo...
12.06.2017

Zákaz roztahování v MHD!

Ve Španělsku se rozšiřuje takový nešvar. Je to roztahování v MHD! A v Madridu už bojují proti mužům, kteří roztahují nohy a zabírají místo dalším cestujícím. Co na to lidé na sítích?
08.06.2017

Fotbalová Sparta získala francouzskou posilu!

Fotbalová Sparta posiluje, má zájem o „extrémně rychlé křídlo“ z Interu Milán. Informace už koluje na twitteru a dostává se do hlavního zpravodajství. Co na to lidé na síti?
06.06.2017

Pelta ven! Přání fanoušků se splnilo!

Pelta ven! Volání mnoha fanoušků se dnes naplnilo. Předseda fotbalové asociace Miroslav Pelta z vazby oznámil, že končí! A jak na jeho rozhodnutí reaguje síť?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.