Stane se Karolína Plíšková světovou jedničkou?

Publikováno: 07.06.2017 16:42
Bude Karolína Plíšková světovou jedničkou? Má k tomu hodně blízko a řeší to celá síť...

Diskutéři pod on line reportážemi řeší opravdu jedinou otázku: bude mít Česko po mnoha letech světovou tenisovou jedničku? Stačí páteční postup do finále na Roland Garros! Tak několik reakcí z iDNESu a Novinek:
"Klobouk dolů před Karolínkou!"
"Kája super, věřil jsem, ze Garciu dá…"
"Simča /Halepová/ si nechala upravit ňadra na přijatelnou velikost a s Karolínkou si to rozdaj o trůn…"

Na Twitteru je také profil pařížského turnaje. "Cool and great win." Velké vítězství. Mnoho gratulací, mraky smajlíků a tleskajících rukou… Někteří oceňují vyrovnanost a houževnatost Plíškové. A samozřejmě se řeší předčasné finále, tedy zítřejší zápas naší tenistky s Rumunkou Halepovou.

15.06.2017

Sádlo, máslo nebo olej?

Sádlo, máslo, olej... Na tom všem smažíme, pečeme, dusíme. A na našem facebooku se dokonce strhla veliká diskuze o tom, kdo má raději sádlo nebo máslo.
14.06.2017

Česká republika vrací úder Evropské unii!

Republika vrací úder! Česko zažaluje Evropskou unii kvůli směrnici o zbraních. Rozhodnutí přišlo jenom den poté, co nás chce Unie trestat kvůli migrantům. A co na to říkají lidé na sítích?
13.06.2017

Zdražuje nám máslo!

Zdražuje nám máslo! Zpráva dne hlásí, že čtvrtka už stojí bezmála 50 korun. A přes léto lacinější nebude. Síť to pěkně rozvlnilo...
12.06.2017

Zákaz roztahování v MHD!

Ve Španělsku se rozšiřuje takový nešvar. Je to roztahování v MHD! A v Madridu už bojují proti mužům, kteří roztahují nohy a zabírají místo dalším cestujícím. Co na to lidé na sítích?
08.06.2017

Fotbalová Sparta získala francouzskou posilu!

Fotbalová Sparta posiluje, má zájem o „extrémně rychlé křídlo“ z Interu Milán. Informace už koluje na twitteru a dostává se do hlavního zpravodajství. Co na to lidé na síti?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.