Preference ČSSD klesají díky Sobotkově nečitelnosti

Publikováno: 07.06.2017 08:50
Dnešním téma bylo politické, zajímalo nás, proč volební preference ČSSD klesají. Názor na tuto situaci má samozřejmě i Zuzana Bubílková...

Dostane se ČSSD do Sněmovny?

Do Sněmovny se dostane. Ale pochybuji, jestli demisák Sobotka bude sestavovat vládu, jak o tom soustavně mele, když tvrdí, s kým do příští vlády rozhodně nepůjde. Jen aby nakonec srovnaný zub Bohouš neskončil na úrovni lidovců, o kterých platí: Můžu být levou, můžu být pravou, můžu být zadkem, můžu být hlavou, můžu být středem, vším, co bys chtěl, tvůj koaliční partner KDU-ČSL.

Čím si ten sešup ČSSD vysvětlujete?

Sobotkovou nečitelností. Napřed chtěl získat mladé liberály, pak slíbil komunistům, že je vezme do vlády a střední třídu potrestal slibem progresivního zdanění. A když mu preference stále klesaly, rozhodl se zlikvidovat ANO a v tomto bodě se spojil s Kalouskem. A teď se diví, že z něj voliči mají rozpačitý pocit jak jeden chlap, který šel k holiči, že potřebuje oholit, ale hlavně tu rýhu na bradě.

S tím má problém každý chlap. Co bylo dál?

No a holič povídá: "Na to mám skvělou vychytávku." A vsunul mu pod ret takovou kuličku, rýha se natáhla a holič ho perfektně oholil. Nadšený chlap zažertoval: "A co by se stalo, kdybych vám tu kuličku spolkl?" Holič povídá: "No co, tak byste mi ji přinesl za dva, za tři dny, tak to dělají ostatní."

Neměl by ČSSD přijít na pomoc Zeman nebo Paroubek?

V tom případě by ČSSD mohla jít do voleb se sloganem: Otče náš, jenž jsi na nebesích...

 

12.06.2017

Netradiční plastika Zuzany Bubílkové

Od najetých kilometrů jsme se dnes se Zuzanou Bubílkovou dostali až k nehodám a plastické chirurgii. Poslechněte si další příběh naší ranní komentátorky...
09.06.2017

Zuzana Bubílková navštíví noční kostely

Právě dnes můžete díky Noci kostelů zažít netradiční atmosféru nočních chrámů. Na návštěvu se chystá i Zuzana Bubílková...
08.06.2017

Karel Gott na Hrad!

Karel Gott dnes osobně otevřel výstavu nazvanou Gott, my life, a tak jsme se na něj zeptali i Zuzany Bubílkové. Byl by zlatý slavík dobrým prezidentem?
06.06.2017

Zuzana Bubílková nesouhlasí s protikuřáckým zákonem

Dnes se v tématu dne vracíme k protikuřáckému zákonu a antikonfliktním týmům. Co si o něm myslí Zuzana Bubílková a nebudou konfliktní týmy konflikty spíše vyvolávat?
05.06.2017

Zuzana Bubílková hubne do plavek

Léto se blíží, a tak se mnoho z nás snaží zhubnout do plavek. Jak to má Zuzana Bubílková? Připravuje se i ona na plavkovou sezónu a po čem nejvíce hubne?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.