Pelta ven! Přání fanoušků se splnilo!

Publikováno: 06.06.2017 16:26
Pelta ven! Volání mnoha fanoušků se dnes naplnilo. Předseda fotbalové asociace Miroslav Pelta z vazby oznámil, že končí! A jak na jeho rozhodnutí reaguje síť?

"Míro vydrž, dobrej právník tě z toho vyseká", věří v diskuzi na iSportu.cz jeden z fanoušků. Na Novinkách soudí uživatel Pivrnec, že tam Peltovi mohli zřídit kancelář, hned vedle bankovní pobočku a klidně mohl fotbalu nadále šéfovat. Někteří diskutéři by rádi viděli za mřížemi i jiné činovníky, jak například soudí David Šmejkal z Liberce. A hned mu to vrací Antonín Dvořák z Jihlavy: "Šmejkale, tak choď na pingpong a tady neotravuj."

Na twitteru je profil falešného předsedy FAČRu. Hned úvodního status (nepravého) Předsedy FAČR říká, že: "Pracuji tvrdě pro dobro českého fotbalu." V dnešním tvítu falešný Pelta vzkazuje přátelům, že to bylo moc fajn, ale řídit fotbal bez státních peněz a navíc z basy ho nebaví. Prý na něj budou ještě s láskou vzpomínat! Tento účet sleduje také inženýr Miloš Zeman, kandidát věd – CSc. A to je samozřejmě falešný prezident.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

07.06.2017

Stane se Karolína Plíšková světovou jedničkou?

Bude Karolína Plíšková světovou jedničkou? Má k tomu hodně blízko a řeší to celá síť...
05.06.2017

Haraburdí napříč sociálními sítěmi

Haraburdí má svůj profil i na twitteru! A co víc, dokonce se mu věnuje i jedna uzavřená skupina na facebooku. Síťové tajemství odhalil Láďa Vonz...
01.06.2017

Pavel Nedvěd bude mít v Turíně parťáka!

Pavel Nedvěd bude mít v Turíně parťáka! Talentovaný fotbalista Patrik Schick přestupuje do Juventusu a prý to bude stát stovky milionů. Na síti už se shromažďují reakce a názory...
30.05.2017

Konec policejnímu bavoráku

A je po auťáku. Policie přišla o supersportovního bavoráka, kterým se v posledních dnech tolik chlubila. Policejní řidič prý utrpěl během jízdy mozkovou příhodu a neštěstí bylo na světě. Síť nezklamala, přinášíme první reakce.
29.05.2017

Gratulace pro Aleše Růžičku

Aleši, jsi frajer! Facebook Rádia Impuls dnes zaplavují gratulace a vzkazy plné obdivu. Náš kolega Aleš Růžička – netrénovaný nebežec – zvládl ráno maraton. A síť reagovala okamžitě...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.