Pelta ven! Přání fanoušků se splnilo!

Publikováno: 06.06.2017 16:26
Pelta ven! Volání mnoha fanoušků se dnes naplnilo. Předseda fotbalové asociace Miroslav Pelta z vazby oznámil, že končí! A jak na jeho rozhodnutí reaguje síť?

"Míro vydrž, dobrej právník tě z toho vyseká", věří v diskuzi na iSportu.cz jeden z fanoušků. Na Novinkách soudí uživatel Pivrnec, že tam Peltovi mohli zřídit kancelář, hned vedle bankovní pobočku a klidně mohl fotbalu nadále šéfovat. Někteří diskutéři by rádi viděli za mřížemi i jiné činovníky, jak například soudí David Šmejkal z Liberce. A hned mu to vrací Antonín Dvořák z Jihlavy: "Šmejkale, tak choď na pingpong a tady neotravuj."

Na twitteru je profil falešného předsedy FAČRu. Hned úvodního status (nepravého) Předsedy FAČR říká, že: "Pracuji tvrdě pro dobro českého fotbalu." V dnešním tvítu falešný Pelta vzkazuje přátelům, že to bylo moc fajn, ale řídit fotbal bez státních peněz a navíc z basy ho nebaví. Prý na něj budou ještě s láskou vzpomínat! Tento účet sleduje také inženýr Miloš Zeman, kandidát věd – CSc. A to je samozřejmě falešný prezident.

 

Zdroj perexového obrázku: MAFRA

14.06.2017

Česká republika vrací úder Evropské unii!

Republika vrací úder! Česko zažaluje Evropskou unii kvůli směrnici o zbraních. Rozhodnutí přišlo jenom den poté, co nás chce Unie trestat kvůli migrantům. A co na to říkají lidé na sítích?
13.06.2017

Zdražuje nám máslo!

Zdražuje nám máslo! Zpráva dne hlásí, že čtvrtka už stojí bezmála 50 korun. A přes léto lacinější nebude. Síť to pěkně rozvlnilo...
12.06.2017

Zákaz roztahování v MHD!

Ve Španělsku se rozšiřuje takový nešvar. Je to roztahování v MHD! A v Madridu už bojují proti mužům, kteří roztahují nohy a zabírají místo dalším cestujícím. Co na to lidé na sítích?
08.06.2017

Fotbalová Sparta získala francouzskou posilu!

Fotbalová Sparta posiluje, má zájem o „extrémně rychlé křídlo“ z Interu Milán. Informace už koluje na twitteru a dostává se do hlavního zpravodajství. Co na to lidé na síti?
07.06.2017

Stane se Karolína Plíšková světovou jedničkou?

Bude Karolína Plíšková světovou jedničkou? Má k tomu hodně blízko a řeší to celá síť...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.