Měla by být Ivana Trumpová českou prezidentkou?

Publikováno: 19.06.2017 08:51
Dnešním tématem byla Ivana Trumpová a to, jestli by byla dobrou prezidentkou a co by se jí naopak do tohoto úřadu nehodilo. Co si o ní jako kandidátce na prezidentku myslí Zuzana Bubílková?

Nebyla by Ivana Trumpová skvělou českou prezidentkou?

Za mě ano. Já jsem na exoty. Ale nevím, jestli by to přijala. Musela by se vzdát několika věcí, které s ní proplouvají desetiletími, a i když už zavání bizarností, zjevně se jich vzdát nehodlá.

Můžete konkretizovat?

Například obepnuté barevné šatičky v délce mini s dekoltem maxi. Britská královna by to skousla, ta má na panovnickém dvoře také slušné panoptikum. Francouzský mlaďoch Macron by byl také v pohodě, má doma její vrstevnici. Ale dovedete si představit, kdyby v téhle úpravě jela navštívit arabské státy? To by z ní nejen v Kataru dostali katar. A co teprce kdyby se v Lánské oboře ukázala ve svých oblíbených bikinách. To by se daňci od překvapení buď přemnožili nebo vyhynuli a paparazzi by zničili oplocení.

Takže Ivana Trumpová nemá předpoklady stát se českou prezidentkou?

Má. Prezident Zeman to řekl jasně, když ji prosazoval za velvyslankyni. Umí česky, proslavila nás jako lyžařka, pak jako manželka Donalda Trumpa, je skvělá podnikatelka a hlavně, má ráda tlačenku a jitrnice. Možná ji tyhle pochoutky Zeman pravidelně posílá, protože podle posledních fotek to na ní začíná být znát.

Co byste přes ni vzkázala Donaldu Trumpovi?

Ať už konečně pozve našeho prezidenta do Bílého domu. Když ne na rozhovor, tak alespoň aby mu pokřtil nový golfový vozík.

 

26.06.2017

Mrcasení Zuzany Bubílkové

Dnes jsme se podívali na neobvyklé výrazy, kterých měla Zuzana Bubílková v zásobě mnoho...
23.06.2017

Zuzana Bubílková by nemohla být senátorkou, přes den totiž špatně spí

Jakou práci by Zuzana Bubílková nedělala ani za milion a nemá chuť začít si užívat důchodu?
22.06.2017

Hříchy a tresty Zuzany Bubílkové

Na světě je nová webová aplikace - Zpovědnice, za jejímž vznikem je herec Jirka Mádl. Stačí zadat co jste provedli, aplikace vás nasměruje, komu a kolik máte poslat. A tak jsme se zeptali i Zuzany Bubílkové, jak v poslední době zhřešila a jak se za něj potrestala.
21.06.2017

Zuzana Bubílková raději dělá od vidím do vidím

Pracujete od nevidím do nevidím? A jak to má Zuzana Bubílková?
20.06.2017

Vůně auta Zuzany Bubílkové

Dnešním tématem byla auta a jejich vůně. Čím voní auto Zuzany Bubílkové a neplánuje koupi nového?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.