Karel Gott osobně zahájil výstavu Gott, my life

Publikováno: 08.06.2017 10:00
Právě dnes začala na Rašínově nábřeží unikátní výstava s názvem Gott, my life, která mapuje nejen tvorbu, ale i život legendárního zpěváka. Na slavnostním zahájení byl i Zuřivý reportér, který na místě natočil video.
16.06.2017

Alešovo poctivé máslo

Máslo zdražuje, a tak se dnes Zuřivý reportér rozhodl vyrobit si vlastní. Jak se "Alešovo poctivé máslo" vyrábí a jak s čerstvými rohlíky chutnalo? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
15.06.2017

Zuřivý reportér bojuje proti alergiím

Tématem letošního dne lékáren jsou alergie, kterými trpí čím dál více lidí. Zuřivý reportér se proto vydal do lékárny v Kamenickém Šenově, kde zjišťoval, jak bychom se měli na alergie připravit a co nám pomůže zmírnit jejich průběh.
14.06.2017

Zuřivý reportér zpovídá bezdomovce

Zuřivý reportér se dnes vydal za uprchlíky z běžného způsobu života, za bezdomovci. Jak jim takový život vyhovuje a co si myslí o uprchlících?
13.06.2017

Zuřivý reportér navštívil Aqualand Moravia

Zuřivý reportér se dnes ohlásil z Aqualandu Moravia. I přesto, že spojení nebylo nejlepší, dozvíte se ze zvukového záznamu, co si zde můžete užít za atrakce.
12.06.2017

Zuřivý reportér monitoruje situaci na dálnici D1

Zuřivý reportér a Mirek 007 se dnes vydali na dálnici D1 a zjišťovali, jaká je zde dopravní situace. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se, jestli si na zmámé dálnici postojíte v koloně.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.