Karel Gott na Hrad!

Publikováno: 08.06.2017 08:50
Karel Gott dnes osobně otevřel výstavu nazvanou Gott, my life, a tak jsme se na něj zeptali i Zuzany Bubílkové. Byl by zlatý slavík dobrým prezidentem?

Máte doma nějaký obrázek? Kdo ho maloval?

Babička kupovala obrazy od krajináře Rady. Tehdy byly za pár šupů. Ale já mám nejraději obraz od insitního krajináře z Jičína, který mi přinesl na vystoupení. Jsem na něm já. Zatím to ale naštěstí nikdo nepoznal. Maloval mě asi podle toho, jak si představuje, že vypadám, když vstávám.

Chtěla byste Karla Gotta za prezidenta?

O něm se jako o kandidátovi uvažovalo už v době, kdy jsme ještě se Šimkem vysílali Politické harašení. Dokonce jsme pro Karla psali naši společnou scénku, kde jsme ho přemlouvali, aby kandidaturu přijal. Že by nemusel své projevy psát, ale zpívat.

To je zajímavá myšlenka. Rozveďte ji na současnost.

Tak třeba by předstoupil před Evropský parlament, který nám právě zakázal dvouvrstvý toaletní papír a nahradil ho třívrstvým, a spustil: "Hej, páni konšelé, vyslyšte nevinné přání." Migrantům na hranicích by se zeptal: "Kdepak ty ptáčku hnízdo máš?" Trumpovi, po odmítnutí klimatické dohody by zazpíval: "Odnauč se říkat ne, to jediné ti nesvědčí." A kdyby se Kalousek se Sobotkou začali vyptávat, odkud vzal peníze na Bertramku, tak by jim vzkázal: "Nestarej se, kamaráde."

Mě by to bavilo Myslíte, že by to přijal?

Mě by to také bavilo, ale Gott je soudný. Už tehdy to odmítal. Jenže je fakt, že v té době ještě nebyl ženatý. Takže teď, kdoví...

12.06.2017

Netradiční plastika Zuzany Bubílkové

Od najetých kilometrů jsme se dnes se Zuzanou Bubílkovou dostali až k nehodám a plastické chirurgii. Poslechněte si další příběh naší ranní komentátorky...
09.06.2017

Zuzana Bubílková navštíví noční kostely

Právě dnes můžete díky Noci kostelů zažít netradiční atmosféru nočních chrámů. Na návštěvu se chystá i Zuzana Bubílková...
07.06.2017

Preference ČSSD klesají díky Sobotkově nečitelnosti

Dnešním téma bylo politické, zajímalo nás, proč volební preference ČSSD klesají. Názor na tuto situaci má samozřejmě i Zuzana Bubílková...
06.06.2017

Zuzana Bubílková nesouhlasí s protikuřáckým zákonem

Dnes se v tématu dne vracíme k protikuřáckému zákonu a antikonfliktním týmům. Co si o něm myslí Zuzana Bubílková a nebudou konfliktní týmy konflikty spíše vyvolávat?
05.06.2017

Zuzana Bubílková hubne do plavek

Léto se blíží, a tak se mnoho z nás snaží zhubnout do plavek. Jak to má Zuzana Bubílková? Připravuje se i ona na plavkovou sezónu a po čem nejvíce hubne?
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.