Fotbalová Sparta získala francouzskou posilu!

Publikováno: 08.06.2017 16:36
Fotbalová Sparta posiluje, má zájem o „extrémně rychlé křídlo“ z Interu Milán. Informace už koluje na twitteru a dostává se do hlavního zpravodajství. Co na to lidé na síti?

Inter Milán měl kývnout na nabídku Sparty, do Prahy by se tak mohl odstěhovat Francouz Jonathan Biabiany. Na twitteru to zveřejnil Football Italia, ale už to běží na českém internetu. „Co kdyby takhle za ty peníze koupili skelet pro Rosického?“ ptá se jeden z diskutujících na iDNESu.

A kdo to ten Jonathan vlastně je? Anglická verze wikipedie dřív než ostatní uvádí, že Bianbiany hraje jako křídlo za Spartu! Takže je to asi už upečené. Prostě sparťan jako poleno. Má to být jeden z nejrychlejších fotbalistů planety, tak jen aby mu tel letenský stadion stačil.

15.06.2017

Sádlo, máslo nebo olej?

Sádlo, máslo, olej... Na tom všem smažíme, pečeme, dusíme. A na našem facebooku se dokonce strhla veliká diskuze o tom, kdo má raději sádlo nebo máslo.
14.06.2017

Česká republika vrací úder Evropské unii!

Republika vrací úder! Česko zažaluje Evropskou unii kvůli směrnici o zbraních. Rozhodnutí přišlo jenom den poté, co nás chce Unie trestat kvůli migrantům. A co na to říkají lidé na sítích?
13.06.2017

Zdražuje nám máslo!

Zdražuje nám máslo! Zpráva dne hlásí, že čtvrtka už stojí bezmála 50 korun. A přes léto lacinější nebude. Síť to pěkně rozvlnilo...
12.06.2017

Zákaz roztahování v MHD!

Ve Španělsku se rozšiřuje takový nešvar. Je to roztahování v MHD! A v Madridu už bojují proti mužům, kteří roztahují nohy a zabírají místo dalším cestujícím. Co na to lidé na sítích?
07.06.2017

Stane se Karolína Plíšková světovou jedničkou?

Bude Karolína Plíšková světovou jedničkou? Má k tomu hodně blízko a řeší to celá síť...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.