Dobrý holub Milan Baroš se vrací!

Publikováno: 19.06.2017 16:17
Dobrý holub Milan Baroš se vrací! Fotbalista míří podle serveru iSport.cz zpátky do Baníku a Liberec tak utře. Jak se tato zprává líbí na sítích?

iSport.cz a Moravskoslezský Deník považují přestup za hotovou věc, Liberec ani Ostrava to však potvrdit nechtějí. „Pražák Baroš z Vigantic," píše v diskuzi pod článkem jeden ze čtenářů, který tak naráží na Barošovo pražské bydliště. „Třetí návrat do Baníku, největší legenda v historii FCB,“ čteme v další reakci – FCB prosím není Barcelona.

V diskuzích ale vidíme i pochyby... Aby neleštil lavičku, že, jak říkají fotbaloví experti. Zpráva se jinak šíří i na twitteru, a to v optimistickém duchu: "Legenda Baroš se vrací." "Vánoce už dnes, Baroš zpátky v Baníčku." A uživatel Ondra procházka tvítuje komunikaci s manželkou. On: Baroš se vrací. Ona: Takovou radost jsi neměl ani po mém návratu z dovolené.

21.06.2017

Konec belgickým hranolkám?

Nejdřív mělo utrum naše pomazánkové máslo a teď i slavné belgické hranolky! Evropská komise je prý chce zakázat a Belgičané se pochopitelně bouří. Nenápadnou zprávu vyštrachal na síti Láďa Vonz...
20.06.2017

Odmítání uprchlíků se nám může krutě vymstít

Odmítání uprchlíků se nám může krutě vymstít. Jedna německá europoslankyně navrhuje, aby se do východní Evropy nestěhovali pouze jednotlivci, ale rovnou celé syrské vesnice! A tato vskutku nevšední myšlenka se okamžitě stala hitem na síti...
15.06.2017

Sádlo, máslo nebo olej?

Sádlo, máslo, olej... Na tom všem smažíme, pečeme, dusíme. A na našem facebooku se dokonce strhla veliká diskuze o tom, kdo má raději sádlo nebo máslo.
14.06.2017

Česká republika vrací úder Evropské unii!

Republika vrací úder! Česko zažaluje Evropskou unii kvůli směrnici o zbraních. Rozhodnutí přišlo jenom den poté, co nás chce Unie trestat kvůli migrantům. A co na to říkají lidé na sítích?
13.06.2017

Zdražuje nám máslo!

Zdražuje nám máslo! Zpráva dne hlásí, že čtvrtka už stojí bezmála 50 korun. A přes léto lacinější nebude. Síť to pěkně rozvlnilo...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.