Dobrý holub Milan Baroš se vrací!

Publikováno: 19.06.2017 16:17
Dobrý holub Milan Baroš se vrací! Fotbalista míří podle serveru iSport.cz zpátky do Baníku a Liberec tak utře. Jak se tato zprává líbí na sítích?

iSport.cz a Moravskoslezský Deník považují přestup za hotovou věc, Liberec ani Ostrava to však potvrdit nechtějí. „Pražák Baroš z Vigantic," píše v diskuzi pod článkem jeden ze čtenářů, který tak naráží na Barošovo pražské bydliště. „Třetí návrat do Baníku, největší legenda v historii FCB,“ čteme v další reakci – FCB prosím není Barcelona.

V diskuzích ale vidíme i pochyby... Aby neleštil lavičku, že, jak říkají fotbaloví experti. Zpráva se jinak šíří i na twitteru, a to v optimistickém duchu: "Legenda Baroš se vrací." "Vánoce už dnes, Baroš zpátky v Baníčku." A uživatel Ondra procházka tvítuje komunikaci s manželkou. On: Baroš se vrací. Ona: Takovou radost jsi neměl ani po mém návratu z dovolené.

23.06.2017

Švýcarský Bergün zakázal turistům fotit. Za porušení rozdává pokuty.

Kam vyrazíte na dovolenou? Třeba do nejkrásnější vesnice na světě! Jde o Bergün ve švýcarských Alpách. Ale jak jsme zjistili na síti, má to háček...
22.06.2017

ODS nebude po volbách spolupracovat s hnutím ANO

A je to venku! Občanští demokraté nechtějí po volbách spolupracovat s hnutím ANO! Předseda Petr Fiala dává přednost lidovcům a starostům. A jak na tuto informaci reaguje síť?
21.06.2017

Konec belgickým hranolkám?

Nejdřív mělo utrum naše pomazánkové máslo a teď i slavné belgické hranolky! Evropská komise je prý chce zakázat a Belgičané se pochopitelně bouří. Nenápadnou zprávu vyštrachal na síti Láďa Vonz...
20.06.2017

Odmítání uprchlíků se nám může krutě vymstít

Odmítání uprchlíků se nám může krutě vymstít. Jedna německá europoslankyně navrhuje, aby se do východní Evropy nestěhovali pouze jednotlivci, ale rovnou celé syrské vesnice! A tato vskutku nevšední myšlenka se okamžitě stala hitem na síti...
15.06.2017

Sádlo, máslo nebo olej?

Sádlo, máslo, olej... Na tom všem smažíme, pečeme, dusíme. A na našem facebooku se dokonce strhla veliká diskuze o tom, kdo má raději sádlo nebo máslo.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.