Se Zuřivým reportérem až do pekla

Publikováno: 24.05.2017 08:50
Zuřivý reportér nás dnes zavedl do pekla, a to do filmového. Podíval se totiž na natáčení nové pohádky Zdeňka Trošky - Čertoviny. Podívejte se na video.
26.05.2017

Zuřivý reportér se těší na Festival úsměvů

Zuřivý reportér se dnes přihlásil ze Špindlerova mlýna, kde zítra startuje Festival úsměvů. Poslechněte si zvukový záznam a dozvíte se více.
25.05.2017

Zuřivý reportér zkouší štěstí na výherních automatech

Zuřivý reportér se vydal do herny a zkusil své štěstí na jednom z výherních automatů. Přinesl mu hazard štěstí? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
24.05.2017

Když Troška točí čerty...

Zuřivý reportér se dnes podíval na natáčení nové pohádky Zdeňka Trošky - Čertoviny. Jak takové natáčení vypadá? Dozvíte se z videozáznamu.
23.05.2017

Zuřivý reportér obsluhuje u čerpací stanice

Zuřivý reportér dnes nejen pomáhá řidičům tankovat pohonné hmoty, ale i vyhrávat zajímavé ceny. Jaké výhody můžete čerpat na benzínové pumpě EuroOil a co zde můžete vyhrát? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
22.05.2017

Zuřivý reportér vydělává s kytarou na Kampě

Zuřivý reportér se dnes vydal s kytarou na Kampu a svým hraním si zkoušel vydělat tzv. do klobouku. Kolik se mu podařilo vydělat? Dozvíte se z videozáznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.