Předčasné volby chce jen pravicová opozice

Publikováno: 04.05.2017 13:32
Prokázala to schůzka šéfů poslaneckých klubů svolaná předsedou sněmovny Janem Hamáčkem. Ten potvrdil, že strany vládní koalice naopak chtějí nějakým způsobem dovládnout až do řádného termínu voleb. Na schůzce byl i reportér Alan Hejma, který pro vás natočil video.
11.05.2017

Zuzana Bubílková oslavila narozeny humorem

Zuzana Bubílková dnes slaví půlkulaté narozeniny, a tak jsme známé satiričce popřáli i my. To by ale nebyla Zuzana Bubílková, kdyby k oslavě nepřidala humorný příběh.
05.05.2017

Fanzóna v Paříži zůstane na hokejové MS zavřená

Redaktor Václav Komárek vyrazil do Francie na první hokejové utkání našeho týmu na MS. Podívejte se na video z místa, kde dnes zápas a Kanadou proběhne a dozvíte se nejen, jak vypadá, ale také proč zůstane zavřená fanzóna.
02.05.2017

Vláda podá demisi! Jak reagoval Jan Hamáček?

Ve chvíli, kdy premiér Sobotka oznámil demisi vlády, byl hostem Rádia Impuls předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček. Ten shlédl vyjádření přímo v redakci zpravodajství a my Vám přinášíme jeho první reakce...
27.04.2017

O kryptu parašutistů v pražské Resslově ulici se začala starat armáda

Vojenský historický ústav plánuje do dvou let úplně novou expozici. Narozdíl od uplynulých let je vstup do podzemí pravoslavného kostela, ve kterém zemřeli Jan Kubiš, Jozef Gabčík a dalších pět hrdinů, zdarma. Na emotivním a památném místě natáčel reportér Alan Hejma...
24.04.2017

Demonstranti v Praze protestují proti Andreji Babisovi

Tvrdí, ze je ministr financí okradl. Podívejte se na videozáznam reportéra Václava Komárka, který je na místě.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.