Piráti silnic kolem Zuzany Bubílkové

Publikováno: 19.05.2017 08:50
Dnes nás zajímalo, jestli Zuzana Bubílková potkává na silnicích piráty, a to jak v autech, tak na motorkách...

Už vás letos podjel motorkář?

Ne, nepodjel, ale včera v noci, když jsem byla na procházce, mě na Pankráci málem přejel policajt. Přitom jsem měla zelenou a on vjel policejním autem do křižovatky zjevně na červenou. Asi jel pomáhat a chránit. Kdybych neuskočila, je po mě. Jsem zvědavá, v jaké verzi by to vyšlo v bulváru. Zaručeně jako varování, že na červenou se přecházet nemá. Ani v noci. A notoričtí mudrlanti by pod článkem zkonstatovali: Bubílkovou přejeli? Žádná škoda. O jeden důchod víc.

A s motocyklistou hazardérem jste se nesetkala?

Asi před týdnem. Kolem deváté večer na Nuselském mostě. Najednou příšerný rachot, napřed se přiřítilo burácející osobní auto a těsně za ním motocyklista na silné motorce a začali se za ještě dost silného provozu honit. Možná se budete smát, ale já jsem si v tom momentě vzpomněla na syna, který teď testuje italskou motorku. Sama sebe jsem tak vyhecovala, že jen co jsem přišla domů, okamžitě jsem mu telefonovala a když zdvihnul, šíleně jsem ho sfoukla za to, že jezdí jako blázen.

Co vám řekl?

Lenko, asi to samé, co bych na jeho místě řekla já: "Mami, už potřebuješ vypnout. Evidentně ti hrabe." A připomněl mi naši rodinnou historku, kdy děda Bubílek jednou udělal klobásy a přitom vrazil pár facek bratranci s odůvodněním: "Určitě je zase budeš jíst bez chleba."

23.05.2017

Zuzana Bubílková zná průměrnou spotřebu muže

Dnešním tématem byly pohonné hmoty a jejich cena. To by ale nebyla Zuzana Bubílková, kdyby i k tomuto tématu nevymyslela zajímavý komentář...
22.05.2017

Zuzana Bubílková už má na léto přichystané plavky

Čas dovolených a prázdnin se nezadržitelně blíží, a tak nás zajímalo, jak toto období plánuje strávit Zuzana Bubílková.
18.05.2017

Naši by měli hrát hlavně srdcem a hokejkami!

Naše hokejisty dnes na mistrovství světa čeká zápas s Ruskem, a tak jsme se zeptali Zuzany Bubílkové, jak podle ní důležitý souboj dopadne...
17.05.2017

Zuzana Bubílková tančí na hity Michala Davida

Michal David bude nejen dnešním hostem v pořadu Fanda a jeho česká banda, ale hlavně hostem na Českém mejdanu s Impulsem, a tak jsme se na jeho hity dnes zeptali i Zuzany Bubílkové. Jaké na ně má naše ranní komentátorka vzpomínky?
16.05.2017

Má Zuzana Bubílková raději mladší nebo starší muže?

Dnešním tématem byl věk partnerů. Preferuje Zuzana Bubílková starší nebo mladší muže?
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.