Michal David skládá nový muzikál

Publikováno: 21.05.2017 07:00
Pravidelný víkendový pořad Zlatá česká klasika i nová česká muzika sumarizuje novinky a výročí na domácí hudební scéně. Připravuje Petr Vondráček.

Ano, je to tady, nová písnička Michala Davida. Ve středu jí představil ve vysílání Rádia Impuls. Zpívají Petr Kolář a Alžběta Bartošová, jmenuje se to „Můj buď dál“. Text na Michalovu melodii napsal Lou Fanánek Hagen a budiž to neklamné znamení, že je z muzikálu. Pod názvem „Muž se železnou maskou“ bude mít premiéru 1. listopadu.

A teď do téhle naší hudební ošatky přisypeme nějaká ta výročí. Takže: Leona Machálková! Já se to úplně bojím říct – ve středu má narozeniny. Ale číslovku po mě nechtějte, jsou to super kulatiny. Tak ať Ti to zpívá, Leono!

A vůbec: „Proč nejsi větší“? Stejnojmenný hit Hany Zagorové se ve zdraví dožívá pětatřicátin. Vyšel 27. května roku 1982.

Mám pocit, že jsem toho řekl dost. Za týden znovu. Ahoj, Petr Vondráček.

04.06.2017

Brno je zlatá loď. Už 40 let!

Legendární písnička Ivana Mládka má výročí. A vedle ní hned dva tituly Petra Nováka. Ty jsou navíc o rovných 10 let starší.
28.05.2017

Ewa Farna má novou písničku!

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další seznam českých hudebních novinek, výročí a na příští týden očekávaných událostí.
14.05.2017

Poslechněte si novinku skupiny UDG

Mistr hudebních omáček Per Vondráček sestavil další seznam českých hudebních výročí a novinek pro nadcházející týden.
07.05.2017

Chinaski přicházejí s novým hitem

Mistr hudebních omáček Petr Vondráček dohledal novinky a výročí pro nadcházející týden.
30.04.2017

Petr Janda, od úterka pětasedmdesátiletý

Také na poslední dubnovou neděli připravil kolega Petr Vondráček seznam událostí z domácí hudební scény. A vévodí mu narozeniny skutečného klasika!
Impuls on-line
Český Impuls on-line
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.