Ewa Farna má novou písničku!

Publikováno: 28.05.2017 07:00
Mistr hudebních omáček Petr Vondráček připravil další seznam českých hudebních novinek, výročí a na příští týden očekávaných událostí.

Tak hezkou neděli a začnu zase novou českou muzikou. Tohle je čerstvá písnička Ewy Farne. Jmenuje se „Bumerang“. Na síti je k mání zatím jenom polská verze.

Připomínám, že Ewa bude ke slyšení na oslavě české a slovenské muziky – 16.prosince na Českém mejdanu v pražské O2 Aréně. Vstupenky můžete pořídit zde.

No a ve středu se budou tady u nás na Impulsu dít věci! Na naší střeše odehraje skupina Chinaski vskutku neobvyklé vystoupení. Představí při něm své nové album „Není nám do pláče“. Koncert ze střechy přinese naše vysílání a video najdete jak na našem facebooku, tak ve streamované podobě na www.idnes.cz.

Ještě tu jsou dvě výročí, na která bych nerad zapomněl. Zaprvé: Tato písnička Karla Gotta. Vyšla 30. května roku 1977, před 40ti lety!

A Richard Krajčo ze skupiny Kryštof bude mít čtyřicátiny 1. června. Takže křičím: ať žije česká muzika! Budu tu zase za týden. Ahoj, Jirka Dvořáček!

 

25.06.2017

Laco Déczi hraje s Wohnoutem!

Je to pravda. Legendární trumpetista Laco Dézci natočil písničku se skupinou Wohnout. Svůj part hraje v písni „Hudba léčí“.
18.06.2017

Jeleni napsali písničku pro tátu!

Pravidelnou dávku informací z domácí hudební scény připravuje mistr hudebních omáček, zpěvák a moderátor Petr Vondráček.
11.06.2017

Poslechněte si novinku skupiny Kryštof!

Hned tři československé novinky vstupují do nového týdne. Jedna od skupiny Kryštof, druhá od slovenské zpěvačky Kristíny, třetí – i když není novinkou v pravém slova smyslu – od Báry Polákové. A přehled připravil Petr Vondráček.
04.06.2017

Brno je zlatá loď. Už 40 let!

Legendární písnička Ivana Mládka má výročí. A vedle ní hned dva tituly Petra Nováka. Ty jsou navíc o rovných 10 let starší.
21.05.2017

Michal David skládá nový muzikál

Pravidelný víkendový pořad Zlatá česká klasika i nová česká muzika sumarizuje novinky a výročí na domácí hudební scéně. Připravuje Petr Vondráček.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.