Bývalý hokejových kouč Vladimír Vůjtek: Rusko umíme přečíst, zítřejší zápas můžeme zvládnout!

Publikováno: 17.05.2017 17:50
Hostem Kauzy dne Rádia Impuls byl bývalý hokejový kouč Vladimír Vůjtek. Ten Zuzaně Bubílkové řekl, že česká hokejová reprezentace má naději porazit Rusko. Podle něj naši hráči dokáží lépe přečíst ruský způsob hry. Vůjtek se rozpovídal také o nových hokejových talentech, kterých je podle něj v Česku hodně, nový Jágr mezi nimi ale není.

Bývalý reprezentační trenér Vladimír Vůjtek se domnívá, že Rusko je nejlepší variantou z možných čtvrtfinálových soupeřů. Řekl to v dnešním vydání pořadu Kauza dne Rádia Impuls. Podle Vůjtka půjde hodně o štěstí, ale klidně můžeme Rusy ve čtvrtek porazit. „Tam si nevybereme, jestli Amerika, nebo Švédsko. Já bych tvrdil, že to Rusko je pro nás nejpřijatelnější. Přece jenom ten ruský styl nám líp sedí, tu jejich kombinaci umíme přečíst a pokud budeme mít rychlé protiakce, tak jsme schopní uspět."

Vůjtek si myslí, že je české mužstvo na mistrovství světa správně složené. Jen podle něj chybí koncovka při zakončování. „Mně se ta jejich hra líbí. Někdy bych řekl, že jsou některé zápasy málo výrazné, ale jinak hrají dobrý hokej," řekl Vůjtek a dodal, že by jim prospělo se víc prosazovat před brankou soupeře.

V Kauze dne byla řeč taky o nových hokejových talentech. Vladimír Vůjtek si myslí, že je jich v českém hokeji hodně, ale nový Jágr se zatím nenarodil. Tak výjimečná osobnost je podle něj velkou vzácností. „Jágr byl jenom jeden. Je to druhý nejúspěšnější hokejista v historii. Takový se nerodí každý rok a myslím si, že bude ještě dlouho trvat, než se narodí člověk se stejnými parametry, jako má Jarda."


 

Zdroj obrázku: MAFRA

24.05.2017

Poslanec Marek Černoch: Chci, aby se mé děti nemusely bát vyjít ven!

Hostem Kauzy dne byl poslanec strany Úsvit Marek Černoch. Zuzaně Bubílkové řekl, že koncerty s počtem diváků převyšujícím tisícovku, podle něj nelze ohlídat. Popsal také svůj názor na nového ministra financí Ivana Pilného. Dotkl se i problematiky uprchlíků, která podle něj souvisí s rostoucím počtem teroristických útoků. Nakonec mluvil o neziskových organizacích, které údajně nejsou ochotné přijmout odlišné názory.
23.05.2017

Ministr vnitra Milan Chovanec: O Kajínkově vině nepochybuji. Věřím práci policistů i soudů.

Hostem mimořádné Kauzy dne Rádia Impuls byl ministr vnitra Milan Chovanec. Ten prohlásil, že prezidentskou milost pro doživotně odsouzeného dvojnásobného vraha Jiřího Kajínka vnímá jako akt milosrdenství. Zároveň ale nepochybuje o tom, že na začátku devadesátých let opravdu vraždil. Chovanec dále v souvislosti se včerejším atentátem v Manchesteru prohlásil, že v Česku je mnoho snadných terčů, na které by mohl případný terorista zacílit.
22.05.2017

Odborník na vysokorychlostní železnice Martin Vachtl: Rychlodráhy postavíme, i když nebudou vydělávat!

Hostem Kauzy dne byl odborník na vysokorychlostní železnice Martin Vachtl. Ten řekl, že rychlodráhy v naší zemi vydělávat nebudou. I tak ale stát počítá s jejich výstavbou. Nejdříve by měla nová železnice vzniknout mezi Brnem, Přerovem a Ostravou. Pak by se měla trať protáhnout do Prahy a dále do Drážďan.
18.05.2017

Ivan Pilný: Obětoval jsem se pro zažehnání vládní krize!

Hostem šéfredaktora Mladé Fronty DNES Jaroslava Plesla byl tentokrát budoucí ministr financí Ivan Pilný, který má v čele resortu nahradit Andreje Babiše. Pilný řekl, že nikdy neměl ambice stát se ministrem, jen chtěl přispět k ukončení krize. Resort teď plánuje vést efektivně, a proto si chce ve vedení udržet lidi, kteří tam pracují v současnosti. Jen tak podle svých slov může úspěšně dokončit rozpracované úkoly.
16.05.2017

Ředitelka sdružení Rubikon Dagmar Doubravová: Kajínka může semlít showbusiness!

Hostem pořadu Kauza dne byla tentokrát ředitelka sdružení pro probaci a mediaci v justici Rubikon Dagmar Doubravová. Ta si myslí, že to bude mít po propuštění Jiří Kajínek velmi těžké. Musí se naučit hospodařit a bude zřejmě těžko hledat práci a rodinné zázemí.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.