Zuřivý reportér slaví Český mejdan s Impulsem!

Publikováno: 21.04.2017 08:50
Zuřivý reportér a Mirek 007 dnes oslavili Český mejdan s Impulsem, a to na Černé hoře. Podívejte se na doslova sněhové video.
27.04.2017

Zuřivý reportér skládá vlaštovky z papíru

Zuřivý reportér zjišťuje, jak jsou na tom se zručností lidé v ulicích Prahy. Jak se kolemjdoucím daří složit vlaštovku z papíru? Dozvíte se z videozáznamu.
26.04.2017

Zuřivý reportér v koloně na D1

Zuřivý reportér se dnes vydal na D1, kde zjišťoval dopravní situaci, a to v souvislosti s novým zúžením. Postál si Aleš v koloně?
25.04.2017

Zuřivý reportér hledá Maxipsa Fíka

Josef Dvořák, jehož hlas znáte i z pohádky Maxipes Fík, dnes slaví 75. narozeniny, a tak se Zuřivý reportér vydal do Kadaně, kde je socha této slavné pohádkové postavy.
24.04.2017

Moderní trendy v tetování

Zuřivý reportér dnes zjišťoval, co se nejčastěji tetuje na lidská těla. Jak zní zvuk tetovacího strojku a co je dnes na kůži moderní? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
20.04.2017

Zuřivý reportér u předání požehnaného piva pro papeže Františka

Ale Růžička se zúčastnil generální audience u papeže Františka při jejíž příležitosti bylo předáno i požehnané plzeňské pivo. Celé předání nám natočil, podívejte se, jak blízko se k papeži na Svatopetrském náměstí dostal...
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.