Zuřivý reportér skládá vlaštovky z papíru

Publikováno: 27.04.2017 09:38
Zuřivý reportér zjišťuje, jak jsou na tom se zručností lidé v ulicích Prahy. Jak se kolemjdoucím daří složit vlaštovku z papíru? Dozvíte se z videozáznamu.
05.05.2017

Šťastný duet Zuřivého reportéra a Mirka 007

Šťastné pátky právě dnes odstartovaly, a tak se k tomuto tématu přidal i Zuřivý reportér a Mirek 007. Poslechněte si Zvonky štěstí v podání naší dvojice.
04.05.2017

Zuřivý reportér si "zahoukal" v hasičském autě

Aleš Růžička strávil dnešní ráno na hasičské stanici v Trutnově. Došlo i na jeho přání a kromě prohlídky hasičského auta si mohl i "zahoukat". Podívejte se na video.
03.05.2017

Zuřivý reportér hledá nového premiéra

Zuřivý reportér dnes vyrazil do ulic hledat nového premiéra, který by nastoupil místo Bohuslava Sobotky. Podařilo se mu najít vhodného kandidáta? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
02.05.2017

Petr Janda je pro své sousedy legendou!

Legenda českého rocku, Petr Janda, dnes slaví 75. narozeniny, a tak se Zuřivý reportér vydal do Stříbrné Skalice, kde oslavenec bydlí a zjišťoval, co mu přejí místní.
28.04.2017

Zuřivý reportér maluje na billboardy

Zuřivý reportér se dnes rozhodl pomalovat billboardy Rádia Impuls. Kolik a kde se mu podařilo pokreslit svým obrázkem? Dozvíte se z videozáznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.