Zuřivý reportér na stopě pirátům silnic

Publikováno: 13.04.2017 09:20
Zuřivý reportér a Mirek 007 se dnes vydali na české silnice a zjišťovali, kolik řidičů nedodržuje pravidla. Podívejte se na video a nachytané piráty.
18.04.2017

Vatikán očima Zuřivého reportéra

Zuřivý reportér dorazil do Vatikánu, kde se zítra osobně zúčastní předání požehnaného piva pro Papeže. Podívejte se na video.
18.04.2017

Zuřivý reportér veze pivo po Papeže

Zuřivý reportér má namířeno do Vatikánu, kam společně se sládkem plzeňského pivovaru veze Papeži požehnaný ležák. Jak zatím probíhá jeho cesta?
12.04.2017

Zuřivý reportér pomáhá proti svědění při neštovicích

Zuřivý reportér nám dnes poradil, jak se zbavit svědění při neštovicích. Poslechněte si zvukový záznam a jeho tři metody.
11.04.2017

Malý podvod Zuřivého reportéra

Zuřivý reportér se dnes dopustil malého podvodu. Svoji motorku, nabouranou na závodním okruhu, se pokusil opravit na pojištění, které se ale vztahuje pouze na nehody v silničním provozu. Co mu poradili automechanici? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
10.04.2017

Zuřivý reportér odstartoval šťastný pátek

Zuřivý reportér se dnes vydal do obce Pátek, kde chtěl někoho z místních udělat šťastným. Podařilo se mu? Dozvíte se ze zvukového záznamu.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.