Nalaďte se na Český mejdan s Impulsem 2017 v pátek 21. dubna

Publikováno: 20.04.2017 15:40
Páteční vysílání bude plné hvězd letošního Českého mejdanu, který chystáme na 16. prosinec v pražské O2 aréně.

Hned ráno vás probudí Impulsovi spolu se skupinou Slza, která od 8 hodin živě zahraje, a také pro nás trochu odtajní novinku, která bude mít v neděli premiéru, a na Českém mejdanu ji určitě uslyšíte.

Pozdravit vás přijdou také kluci z Mandrage, kteří právě startují koncertní sezónu na Majálesech a chystají nové písničky na album.

Chybět nebude ani Ilona Csáková, která živě zazpívá po 15. hodině u Fandy a jeho české bandy.

Celý den budeme mít pro vás první lístky na hudební událost sezóny Český mejdan s Impulsem 2017.

Třešničkou na smetanovém dortu bude repríza toho nejlepšího z loňského mega koncertu, kterou si můžete užít ve více než dvouhodinovém sestřihu od 20:00 u nás na Impulsu.

01.11.2017

Ewa Farna chystá na Český mejdan vánoční novinku

V pátek 3. listopadu bude hostem Impulsových zpěvačka Ewa Farna, která naživo předvede svou formu před Českým mejdanem s Impulsem. Ewa se ve vysílání Rááááda trochu zdrží a bude zpívat celé dopoledne.
21.04.2017

Mandrage pracují na nové desce!

Český mejdan s Impulsem se blíží a jedním z mnoha účinkujících je i kapela Mandrage, jejíž pětina nás dnes navštívila. Hosty Impulsových byl Pepa Bolan a František Bořík. Podívejte se na video.
17.04.2017

REPRÍZA: Skupina No name chystá na Český mejdan překvapení

Dalším z hostů, kteří vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem v O2 areně, je skupina No name. Její lídr Igor Timko ale neprozradil, jaké písně zahrají. Budou překvapením...
15.04.2017

REPRÍZA: Miro Žbirka přizve na Český mejdan zpěvačku Marthu!

Dalším hostem, který vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem, je Miro Žbirka. Ten už nyní ví, že si na koncert přizve i zpěvačku Marthu. Podívejte se na video.
14.04.2017

REPRÍZA: Lucie Bílá se chystá na Český mejdan s Impulsem

Zpěvačka a několikanásobná zlatá Slavice se na Český mejdan s Impulsem chystá už nyní. Kromě dalších na této akci zazní i píseň Hana. Podívejte se na video a připomeňte si návštěvu Lucie Bílé.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.