Mňága má nový klip!

Publikováno: 30.04.2017 09:00
Na začátku března ohlásila skupina Mňága a Žďorp vydání nového alba “Třínohý pes“. V čele s písničkou „Celý ten zbytek Tebe“. Dnes na internetu vyvěsila videoklip k písničce s pořadovým číslem 2.

Nahrávka se jmenuje „Znali se sotva hodinu“. Hudbu napsal zpěvák Petr Fiala, na textu se podílel celý tým. Výsledek si můžete poslechnout zde:

18.05.2017

Sólový debut Petra Muka vyjde po dvaceti letech v luxusní reedici

Zpěvák debutoval na sólové dráze eponymní deskou a takřka na den přesně po dvaceti letech vydává Warner Music její reedici na 2CD, přičemž druhý disk bude zaplněn dvanácti bonusy.
18.05.2017

Jaroslav Hutka vydává nové album

Na novém autorském albu Jaroslava Hutky najdete celkem dvanáct písní - obrazů zachycujících zpěvákův pohled na svět v několika posledních letech.
24.04.2017

Poslechněte si duet Olgy Lounové s Kamilou Nývltovou

Po písničce „Optimista“, kterou jen na Youtube zhlédlo přes 4 500 000 návštěvníků, napsala Olga Lounová novou písničku.
24.04.2017

Elán letos navštíví amfiteátry a chystá se na oslavu padesáti let existence

Kapela na tiskové konferenci oznámila postupný odchod ze scény populární hudby. Letošní čtyři koncerty u nás a tři na Slovensku mají být posledními pod otevřeným nebem, v roce 2018 kapelu čeká turné po halách na oslavu padesáti let existence formace a vydání nového alba, které je aktuálně ohlášeno na jaro 2018.
21.04.2017

Poslechněte si novinku skupiny Divokej Bill!

Čtyřleté čekání na novou, v pořadí sedmou řadovku Divokýho Billa se chýlí ke konci! Album s názvem Tsunami vyjde digitálně a na CD v pátek 5. května, následně pak - vůbec poprvé v historii kapely - také na LP! Po loňském, stejnojmenném singlu si z něj můžete však už dnes dát další ochutnávku - singl Kořala.
Impuls on-line
Český Impuls on-line

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.