Mejdan podle Zuzany Bubílkové

Publikováno: 21.04.2017 08:51
Dnešní den je ve znamení Českého mejdanu s Impulsem, a tak nás zajímalo, jaké písničky má ráda Zuzana Bubílková a jak si představuje pravý mejdan...

Kterou písničku teď milujete?

Písničky poslouchám příslechově a okamžitě je zapomínám, nemám paměť na melodie. Naposledy jsem si broukala s poručíkem Colombem Byla krásná, byla milá, byla štíhlá, zkrátka fajn.

Opravdu nic čerstvějšího neznáte?

U Lucky Bílé končím, u toho songu, který si kde kdo notoval, když se díval na přenos z Parlamentu - Plyn už syčí z trouby ven. S Richardem Müllerem chodím Po schodoch, po schodoch poznávať poschodia. A když ho slyším, jak zpáví, že dnes je valcha u starého Růžičky, vzpomenu si, že hlavní valchař teď kandiduje na prezidenta. U Farne znám spíše objem jejího živeného stehna než nějaký hit. A skupina Mandrage? Od té se o mě otřel pouze odrhovák o těch šroubech a maticích. Takže co se týče populární hudby, připomínám tu blondýnu, která pořád lezla do skříně.

Proč?

Aby si poslechla Kabáty.

Kde byste chtěla prožít mejdan? Ve vířivce nebo u moře?

A které moře nabízíte? To havajské bych brala, to německé jsem zažila v Hamburku a obávám se, že pozvánka na mejdan by končila větou: Neoprenový oblek jako dress code podmínkou.

Máte na závěr nějakou příhodu?

Mám. Moderátor Vráťa Měchura, který je učitelem dějepisu, mi nedávno říkal, že potkal svoji bývalou žačku a tlačila kočárek. Tak nakoukl a zeptal se: "To je po přeslici nebo po meči?" Odpověď zněla: "Po mejdanu, pane profesore, po mejdanu."

 

25.04.2017

Maxipes Zuzany Bubílkové

Herec a hlas Maxipsa Fíka Josef Dvořák dnes slaví 75. narozeniny, a tak nás zajímalo, jestli také někdy měla Zuzana Bubíková maxipsa.
24.04.2017

Nepotetovaná Zuzana Bubílková

Dnešním tématem bylo tetování. Co na ozdoby kůže říká Zuzana Bubílková a nechala by se potetovat ona sama?
20.04.2017

Má Zuzana Bubílková přezuto?

Většina z nás přezula na letní pneumatiky, a tak nás mrazivé počasí dost překvapilo. Jak je na tom Zuzana Bubílková?
19.04.2017

Zářivý úsměv Zuzany Bubílkové

Dnešním tématem byly zuby a rovnátka, a tak nás zajímalo, jak o svůj chrup pečuje Zuzana Bubílková...
18.04.2017

Plzeňské pivo pro Papeže

Do Vatikánu putuje požehnané pivo z Plzně, a tak jsme se nejen na tento mok, ale i na Papeže zeptali Zuzany Bubílkové...
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.