Mandrage pracují na nové desce!

Publikováno: 21.04.2017 13:45
Český mejdan s Impulsem se blíží a jedním z mnoha účinkujících je i kapela Mandrage, jejíž pětina nás dnes navštívila. Hosty Impulsových byl Pepa Bolan a František Bořík. Podívejte se na video.

Kapela Mandrage, to je další jméno, které prozrazujeme v souvislosti s Českým mejdanem s Impulsem, datum 16. prosinec pražská O2 arena. Už jste jako kapela v O2 areně hráli?

Hráli, hráli jsme tam několikrát. Nebyl to náš samostatný koncert, většinou to bylo v rámci nějaké větší akce.

Bylo vždycky vyprodáno?

To ti nepovím, to je tak velký prostor, že jsem ta sedadla ani nemohl zkontrolovat.

Protože loňský Český mejdan s Impulsem byl vyprodaný. Jak se na letošní těšíte?

No velice. To je vždycky speciální hrát na takovém velkém místě, tak se těšíme moc.

Vy už jste u nás na Impulsu byli několikrát, co je u vás nového? Protože teď o vás nebylo nějaký čas slyšet.

Nás je v kapele pět, tudíž u každého z nás je něco nového.

U tebe (Pepa Bolan) vím, že ses toulal někde hodně daleko.

Pepa Bolan: Je to tak. Právě proto, že jsme měli trochu volno, měli jsme takovou pauzu, tak jsme se každý váleli někde jinde. Ale předpokládám, že se ptáš na kapelu, tak teď děláme na nové desce a doufáme, že na podzim už bude hotová.

Já jsem dokonce zaslechl, že se snad chystá i nějaké turné. Odstartovat by mělo na jaře příštího roku, řekněte nám k tomu více.

To turné bychom chtěli udělat jinak, než jsme je doposud dělali. My jsme to vždycky měli tak, že jsme vydali desku a na jaře jsme jeli velikánské turné, třeba o dvaceti zastávkách ve velkých městech. A toto turné, které bude příští rok, tak bychom chtěli udělat tak, že těch koncertů bude méně, bude jich sedm, a budou o to větší a zajímavější a parádnější. Ta deska totiž bude tak skvělá, že si zaslouží naprosto skvělé turné.

Chlapi, já jsem zaslechl, že bude trochu změna i v barvě. Teď nám možná posluchači nerozumí, ale já jsem vás naposledy viděl naživo loni na Benátské, to bylo na stříbrno. Co bude tentokrát za barvu? Prý bude změna v kostýmech, tak na co se mohou fanoušci těšit?

Teď mluvíme ještě moc do budoucna, protože my ke každé desce máme jiný vizuál, jiný koncept a s tím souvisí i to oblečení a kostýmy. Nás teď ale hlavně čeká léto, pojedeme nějaké festivaly, takže na ty festivaly budeme mít zatím něco přechodného a až s tou novou deskou vznikne něco úplně nového.

Já už jsem tu barvu zaslechl, takže jí prozrazovat nemám, jo?!

To je právě ta na léto, ale pak samozřejmě, až bude ten nový koncept, tak bude něco nového.

Mimochodem, vy máte koncert dneska. Nebo koncert, máte dneska vystupovat na Majálesu v Hradci Králové, tak proč nepozvat fanoušky?!

Rádi! Rádi zveme všechny fanoušky solidní hudby na Majáles v Hradci Králové. Bohužel, už je vyprodáno, takže zveme prakticky zbytečně. Ale jestli už máte lístek, stavte se na Mandrage, bude to super.

Jak se bude deska jmenovat?

Na nadcházející desku máme hromadu písniček a nápadů, ale na název ještě nedošlo. My asi počkáme, až budeme mít všechno hotovo a pak to podle toho nějak pojmenujeme.

Vy budete točit novou desku, můžeme ale slíbit, že v rámci Českého mejdanu s Impulsem zazní i ty staré pecky, na které všichni čekají?

To zazní určitě.

Schválně, jestli je nějaký song, který nemáte rádi a nebo ho máte nejmíň v lásce, protože já u všech interpretů vždycky slyším, že tohle nechce zpívat, že na to má špatné vzpomínky, byť si to lidi vytleskávají. Je nějaký takový song od Mandrage, který odsouváte stranou?

Takový song neexistuje. Já jsem měl kdysi dávno podobný problém s písničkou Šrouby a matice, ale už mě to dávno přešlo a už jí mám zase rád.

Mandrage, další z našich hostů, 16. prosinec, pražská O2 arena, bude opět narváno, lístky na www.ticketportal.cz. Chlapi, těšíme se na vás, ahoj.

Taky se těšíme, nashle.

 

 

 

01.11.2017

Ewa Farna chystá na Český mejdan vánoční novinku

V pátek 3. listopadu bude hostem Impulsových zpěvačka Ewa Farna, která naživo předvede svou formu před Českým mejdanem s Impulsem. Ewa se ve vysílání Rááááda trochu zdrží a bude zpívat celé dopoledne.
20.04.2017

Nalaďte se na Český mejdan s Impulsem 2017 v pátek 21. dubna

Páteční vysílání bude plné hvězd letošního Českého mejdanu, který chystáme na 16. prosinec v pražské O2 aréně.
17.04.2017

REPRÍZA: Skupina No name chystá na Český mejdan překvapení

Dalším z hostů, kteří vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem v O2 areně, je skupina No name. Její lídr Igor Timko ale neprozradil, jaké písně zahrají. Budou překvapením...
15.04.2017

REPRÍZA: Miro Žbirka přizve na Český mejdan zpěvačku Marthu!

Dalším hostem, který vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem, je Miro Žbirka. Ten už nyní ví, že si na koncert přizve i zpěvačku Marthu. Podívejte se na video.
14.04.2017

REPRÍZA: Lucie Bílá se chystá na Český mejdan s Impulsem

Zpěvačka a několikanásobná zlatá Slavice se na Český mejdan s Impulsem chystá už nyní. Kromě dalších na této akci zazní i píseň Hana. Podívejte se na video a připomeňte si návštěvu Lucie Bílé.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.