Český mejdan s Impulsem 2017 - nejlepší vstupenky vyprodány!

Publikováno: 13.04.2017 10:03
Měsíc po spuštění předprodeje vstupenek na Český mejdan s Impulsem jsou V.I.P vstupenky na sezení přímo u pódia vyprodány.

Velmi rychle také mizí lístky na sezení do prvního patra, odkud je pravděpodobně nejlepší výhled. Příznivci skutečné mejdanové atmosféry si však stále mohou pořídit vstupenky k stání na ploše.

Český mejdan s Impulsem proběhne v pražské O2 Areně v sobotu 16. prosince 2017. Vystoupí zpěvačky Lucie Bílá, Ewa Farna, skupiny Slza, Mandrage, No Name, zpěváci Michal David, Miro Žbirka, Ilona Csáková nebo Petr Kolář. Účast po loňském fenomenálním úspěchu přislíbil i Karel Gott.

Řadu z nich nabídne živě vysílání Rádia Impuls už v pátek 21. dubna. Skupiny Slza, Mandrage a zpěváci Petr Kolář či Ilona Csáková budou hosty denního vysílání a večer od 20:00 se z éteru ozve repríza loňského skvělého megakoncertu ve speciálním dvouhodinovém sestřihu.

Vstupenky nakupujte ZDE.


21.04.2017

Mandrage pracují na nové desce!

Český mejdan s Impulsem se blíží a jedním z mnoha účinkujících je i kapela Mandrage, jejíž pětina nás dnes navštívila. Hosty Impulsových byl Pepa Bolan a František Bořík. Podívejte se na video.
20.04.2017

Nalaďte se na Český mejdan s Impulsem 2017 v pátek 21. dubna

Páteční vysílání bude plné hvězd letošního Českého mejdanu, který chystáme na 16. prosinec v pražské O2 aréně.
17.04.2017

REPRÍZA: Skupina No name chystá na Český mejdan překvapení

Dalším z hostů, kteří vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem v O2 areně, je skupina No name. Její lídr Igor Timko ale neprozradil, jaké písně zahrají. Budou překvapením...
15.04.2017

REPRÍZA: Miro Žbirka přizve na Český mejdan zpěvačku Marthu!

Dalším hostem, který vystoupí na Českém mejdanu s Impulsem, je Miro Žbirka. Ten už nyní ví, že si na koncert přizve i zpěvačku Marthu. Podívejte se na video.
14.04.2017

REPRÍZA: Lucie Bílá se chystá na Český mejdan s Impulsem

Zpěvačka a několikanásobná zlatá Slavice se na Český mejdan s Impulsem chystá už nyní. Kromě dalších na této akci zazní i píseň Hana. Podívejte se na video a připomeňte si návštěvu Lucie Bílé.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.