Velkolepý koncert Český mejdan s Impulsem se vrací a zahajuje prodej vstupenek pro ročník 2017!

Publikováno: 07.03.2017 08:00
Domácí hudební událost roku 2016 bude mít své pokračování! Nejen pro všechny, kteří se v říjnu skvěle bavili ve vyprodané O2 areně na Českém mejdanu s Impulsem, přinášíme dobrou zprávu.

Na loňský obrovský úspěch koncertu se rozhodli producenti - Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport – navázat druhým ročníkem, který se odehraje opět v pražské O2 areně. Posluchači Rádia Impuls a fanoušci české a slovenské hudby by si měli do svých kalendářů poznamenat datum 16. prosince 2017!

„Vloni svou náklonnost Rádiu Impuls dokázalo téměř dvacet tisíc lidí, kteří neváhali, koupili si vstupenky a dorazili do pražské O2 areny na náš Český mejdan s Impulsem. Tento velkolepý koncert byl pro nás ohromnou výzvou a velikou zkouškou a jeho skvělý výsledek potvrdil naše dlouholeté přesvědčení, že česká hudba je správný směr, kterému se má Rádio Impuls věnovat.“ řekl generální ředitel Rádia Impuls Jiří Hrabák.

Vstupenky na téměř pětihodinový maraton hitů českých a slovenských interpretů jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal v cenovém rozmezí 490,- Kč – 1 990,- Kč. Letos přináší producenti koncertu – Rádio Impuls, Stratex Communication a Bestsport – novinku. Poprvé v historii O2 areny si fanoušci mohou vybrat mezi vstupenkami k stání a k sezení přímo u podia. Těm, kteří budou chtít být českým a slovenským hvězdám doslova na dosah, nabízíme několik desítek výjimečných míst k sezení kategorie VIP Platinum, na ploše O2 areny přímo u pódia za 1.990,- Kč.

Nejhranější hity Rádia Impuls od největších hvězd české a slovenské hudby, moderátoři Vlasta Korec a mistr hudebních omáček Petr Vondráček, obří pódium a ohromující výprava – to je jen pár prvních záruk, že i letos bude na Českém mejdanu s Impulsem kotel plný zábavy. Pro začátek poodhalíme i první hvězdná jména vystupujících – Lucie Bílá, No Name, Ewa Farna a Miro Žbirka. Návštěvníci Českého mejdanu s Impulsem si užijí také populární skupiny Slza, Mandrage a show Michala Davida. Skvělou zprávou také bezesporu je, že svou účast přislíbil znovu i Karel Gott, který v loňském roce natočil právě na Českém mejdanu s Impulsem videoklip ke své novince Země vstává. Další zvučná jména přibudou už brzy.

Počítá se i s vloni osvědčenou podpisovou zónou, kde si mohou návštěvníci nechat podepsat od svého oblíbeného interpreta podpisovou kartu nebo suvenýr. Připraven bude i doprovodný partnerský program.

Vstupenky můžete koupit ZDE.

Připomeňte si , jaké to loni na Českém mejdanu bylo:

Detaily z příprav i zákulisí se dozvíte na Facebooku Rádia Impuls.

 

 

14.04.2017

REPRÍZA: Lucie Bílá se chystá na Český mejdan s Impulsem

Zpěvačka a několikanásobná zlatá Slavice se na Český mejdan s Impulsem chystá už nyní. Kromě dalších na této akci zazní i píseň Hana. Podívejte se na video a připomeňte si návštěvu Lucie Bílé.
13.04.2017

Český mejdan s Impulsem 2017 - nejlepší vstupenky vyprodány!

Měsíc po spuštění předprodeje vstupenek na Český mejdan s Impulsem jsou V.I.P vstupenky na sezení přímo u pódia vyprodány.
17.03.2017

Miro Žbirka se připravuje na Český mejdan

Štěstí přeje připraveným. A tím se řídí i Miro Žbirka, který se na Český mejdan nejen připravuje, ale rozhodl se hned po rozhovoru s Honzou a Lenkou pozvat i zpěvačku Martu. Podívejte se na video.
15.03.2017

Písně No name budou na Českém mejdanu překvapením!

Igor Timko v rozhovoru pro Fandu a jeho českou bandu neprozradil, co na Českém mejdanu s Impulsem zahraje. Svým výběrem a možná i novými písněmi chce on i jeho skupina No name posluchače překvapit. Podívejte se na video.
13.03.2017

Lucie Bílá zazpívá na Českém mejdanu píseň Hana!

Známá zpěvačka a Slavice Lucie Bílá se v rozhovoru s Vlastou Korcem zamyslela nad tím, jakou písničku zazpívá pro posluchače na Českém mejdanu s Impulsem, který proběhne 16. prosince 2017. Jistá si je tím, že zazní píseň Hana. Podívejte se na video.
Impuls on-line
Český Impuls on-line
archiv
button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8 button reset sector 1 sector 2 sector 3 sector 4 sector 5 sector 6 sector 7 sector 8
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace.